Неда Спасова за героинята си в „Братя“

Хитовата криминална драма „Братя“ се завръща с нов сезон по NOVA. Зрителите вече с нетърпение очакват следващите епизоди на любимата поредица, които ще поставят героите пред нови драматични обрати и опасни изпитания.
„Във всеки сезон наблягаме на важни общочовешки теми, които слагат своя отпечатък върху заплетените сюжетни линии. В четвъртия сезон една от основните ни теми е свободата на избора. Онази свобода, която човек трябва да извоюва лично, за да бъде себе си и да отстоява своя път в живота, каквото и да му коства това. Тази битка ще постави в доста конфликтни ситуации нашите герои и дори ще ги настрои един срещу друг. През новия сезон ще наблюдаваме много повече манипулации и задкулисни игри. Няма да липсват високо напрежение, зрелища и нови интересни герои. Радваме се, че Неда Спасова се присъедини към екипа на “Братя” – имаме наистина страхотен каст от изключително талантливи актьори”, коментира продуцентът Краси Ванков в „Здравей, България“ и изрази своята благодарност към зрителите за големия интерес към сериала.
“Мога да издам, че героинята ми се казва Елена Давидова. На пръв поглед тя е силна, уверена, амбициозна и целеустремена, но се оказва същевременно ранима, чувствителна и бореща се със себе си. Доста сложен персонаж със своята вътрешна битка, но пък много интересен за изиграване. Преди няколко месеца си пожелах подобна роля, мечтаех си за такъв тип многопластова героиня и това се случи в „Братя”, сподели актрисата Неда Спасова и допълни, че зрителите ще се запознаят с нейния персонаж още във втория епизод на криминалната драма.
По време на първия епизод публиката ще разбере отговорите на съдбовни въпроси от финала на третия сезон, които възникнаха при обрата с фаталната престрелка между спец полицаите от ГДБОП и две от мафиотските структури. Как ще продължи животът на Денис Топал след множеството перипетии, през които премина, за да се пребори за любовта си, какво ще се случи със Сандо Акарди, с Радо Андреев и бременната Ива Йосифова, предстои да стане ясно на 22 февруари от 22:30 ч. по NOVA.
Продуцент на „Братя“ е Краси Ванков (Hidalgo Productions), а сценаристи – Невена Кертова, Георги Иванов, Екатерина Цветанова-Христова, Диляна Крайнева, Пламена Велковски, Неда Филчева и Светльо Томов. Режисьори на четвъртия сезон са Любомир Печев, Атанас Бончев-Наката, Георги Димитров и Михайло Коцев.
Прочети цялата публикация



Днес е Секновение - денят и нощта стават равни
Пленителната Шаная Туейн празнува 61-ви рожден ден днес
Без ток, без вода и с 11 братя и сестри: Вижте малката хижа, в която е израснала Доли Партън (СНИМКИ)
23 г. по-късно Кейт Хъдсън се завръща за продължението на култовия „Как да разкараш гаджето за 10 дни“
От едностайна хижа без ток и вода до световната сцена: Невероятният живот на Доли Партън
Юбилейният десети сезон на „Фермата“ започва на 31 август с нови водещи и нови правила
Три хижи в Средна гора, които си заслужава да открием
Паметна плоча в старозагорското село Братя Кунчеви увековечава паметта на 22-ма жители, загинали във войните
Запалиха джипа на активистка от „Прогресивна България“ в Сандански Т. Спасова
Отрязали Лиса Кудроу за ролята на Рейчъл в "Приятели" заради любовната история
Сомалия и Турция освободиха отвлечен кораб
Фицо: Сигурността и мирът в Европа не могат да бъдат постигнати без Русия
30 август 1987 г. Стефка Костадинова скача рекордните 209 см. ВИДЕО
Обявиха жълт код за интензивни валежи в Благоевград и още пет области в неделя
Ювентус надигра и победи Парма в двубой от Серия А
Лион - Льо Авър 1:1 /репортаж/
НЕК Неймеген удари Цволе с 2 гола от дузпи на ветеран
Страх в Борусия Дормунд за сериозна контузия на нов играч
Галатасарай надви Гьозтепе на Мъри Стоилов в голов трилър, спорно съдийство беляза мача
2:0 и три точки: Ювентус подчини Парма в Торино