Двама полицаи са задържани при акция срещу нелегалните мигранти

Двама служители на МВР са задържани при специализирана акция срещу нелегалната миграция ГДБОП и Дирекция "Вътрешна сигурност" провеждат операция в София, Перник, Трън и Благоевград. Задържани са 11 души, сред които са и двамата полицаи. Претърсени са 14 адреса. Иззети са мобилни телефони, СИМ карти, наркотични вещества, радиостанции, незаконно оръжие, боеприпаси и акцизни стоки. Групата е извеждала мигранти от района на София към...
Продължава
Прочети цялата публикация



Акция на Гранична полиция-Петрич: На "Кулата" задържаха петима мигранти, скрити в румънски камион
Задържаха седем души при акция срещу разпространението на наркотици в Русе
След смъртта на 18-годишен студент: кой сее гняв в Англия
Арестуваните са директорът и зам.-директорът на ВиК Несебър! Разследват предполагаем подкуп от 30 000 евро
Дрогиран и без книжка: Бургазлия превозвал 27 мигранти в микробус край Аркутино
Киев: Украйна прие предложението на бразилския президент да работи за постигане на мир с Русия
Урсула фон дер Лайен: ЕС трябва да има единно послание, когато Путин е готов да се включи в преговорите за мир в Украйна
Арести в Пловдивския университет
Съдът остави в ареста осемте обвиняеми за трафик на мигранти
23-ма са задържани при операция срещу група за трафик на мигранти в няколко града, включително Бургас
Манчестър Юнайтед предлага свой футболист на Милан
Златан Ибрахимович посочи своя голям фаворит за Мондиала
Марез: Щастливи сме, важното е, че сме на елиминации на Мондиал 2026
След падане от 4 метра: Въздушна линейка откара 76-годишен мъж в „Пирогов“
Илон Мъск чукна 55 години
Националите по волейбол победиха Украйна в Лигата на нациите
Депутати от "Прогресивна България" искат да проверяват: Увелчавани ли са пенсиите прекалено?
Цените на кашкавала и прясното мляко падат, а пилешкото и яйцата поскъпват
Никола Цолов след победата в Австрия: Гледам старт за старт
Мъж с множество травми е транспортиран с въздушна линейка от Смолян към София