Фенове на ЦСКА опънаха транспаранти срещу Борислав Михайлов в цяла София

Привърженици на ЦСКА за пореден път демонстрираха недоволството си от работата на БФС. Снощи фенове на “червените” опънаха плакати и запалиха димки и факли пред сградата на футболния съюз в Бояна. Снимките бяха публикувани във фейсбук страницата на фракцията Offenders.
На възлови точки в София се появиха транспаранти, насочени към президента на БФС Борислав Михайлов. Надписи с призиви за оставка са разположени край телевизионната кула, Цариградско шосе, пътния възел за Бояна и над Околовръстния път.
ЦСКА е сред клубовете, които открито настояват за смяна на сегашното ръководство на БФС. “Червените” имаха свой представител на т.нар. алтернативен конгрес, организиран от екипа на Димитър Бербатов. В резултат на това БФС глоби клуба с 15 000 лева, а директорът Филип Филипов получи забрана да изпълнява функциите си за срок от една година.
Прочети цялата публикация




"Нивалиновата афера": денят, в който осем играчи на Левски бяха арестувани на "Лъвов мост"
Кой е ОФИ Крит? История, българска следа и кошмарът на Левски, който застава на пътя на ЦСКА в Лига Европа
Легендата на ЦСКА Димитър Якимов навършва 85 години
ЦСКА пусна още билети! Янев говори за Макаби
Макаби отрече разпродажба! Рой Ревиво идва в София за ЦСКА
Дунав Русе се впуска в битка за първи точки срещу Арда Кърджали
Гръцките медии побесняха след хикса на ПАО с ЦСКА 1948
Добре дошли в странния свят на ФК Кайрат: Левски се изправя срещу най-ексцентричния клуб в Казахстан
„Червена“ еуфория в София след драмата на „Васил Левски“
ЦСКА мечтае за славна вечер на стадион "Васил Левски"
Нова седмица и нов въпрос в "Нашата игра"
Черно море - Дунав Русе /състави/
НА ЖИВО: Черно море - Дунав Русе 0:0
Пандите близначки в Берлинския зоопарк отпразнуваха втория си рожден ден
Етър върна един гол в края срещу Локо Горна Оряховица (видео)
Роналдо е недостижим! Реализира гол номер 977
Тежки наказания след сбиването на Аржентина - Испания на Мондиал 2026
Катастрофа затвори пътя Велико Търново - Русе, трима са пострадали
Володимир Зеленски: Поредният циничен и мерзък руски удар! Жертвите в Кривой Рог се увеличават