Мъжете, които да пъшкат по време на секс, трябва ли ?

На този свят има няколко вечни дебата: Кое е първо:
Яйцето или кокошката? Кои са по-добри шофьори: мъжете или жените? Къде е по-хубаво: на море или на планина?Сред големите житейски дилеми съвсем случайно (или не), в неформален разговор между приятелки, се откроява и тази: трябва ли мъжете да пъшкат по време на секс?
Половината от жените твърдо защитават тезата, че мъжете трябва да са по-тихи в любовната игра и че биха се смутили, ако той е прекалено шумен, та дори и повече от самите тях, пише Edna.bg.
Не било нормално мъжете да са толкова експресивни и емоционални в леглото, било то и в най-интимните моменти помежду им. Другите пък категорично си признали: повече им харесвало не само да чувстват, но и да чуват господина в леглото. А и това, по думите им било индикатор колко гореща е връзката.
Всъщност, замисляли ли сте се какви са причините мъжете да пъшкат така въодушевено по време на секс?
Първата от тях е, че когато са възбудени, пулсът им се ускорява и това ги кара да се задъхват. А всичко това, съчетано със страстни целувки, докосвания и други приятни ласки, съвсем несъзнателно ги подтиква към онези съкровени стенания.
Другата причина е, че когато пъшкат, започват да възбуждат още повече тялото си - и на физическо, и на умствено ниво, и по този начин да концентрират сексуалната си енергия.
А третата и най-сладострастна причина е, че издавайки онези нежни, неприлични, чувствени, сластни, еротични, похотливи звуци, възбуждат не само себе си, но и партньора си. И без думи "му шептят" какво, как, къде и кога им харесва в леглото... и не само там.
В този ред на мисли, всичко, което жените преживяват емоционално по време на секс, се случва и при мъжете. Когато правим любов с отдаденост и желание, сексуалните и навици изключително много си приличат.
Без значение от пола, религията, културата и традициите. В леглото всички сме равни.
А колкото до мъжкото пъшкане - вероятно винаги ще има жени, които считат това за ненормално, както и такива, за които това е признак на всеотдайност и любов от негова страна. Въпрос на разбиране.
Прочети цялата публикация



Великобритания с брошура към мигрантите: Не изнасилвайте!
Владимир Путин готви бърза мобилизация! Десетки хиляди руснаци напускат странана
Шампионският сезон на "Игри на волята" с изненадващо начало - още тази неделя (ВИДЕО)
Мъжете от Стара Загора, за които доброволчеството е начин на живот
На произвола на съдбата: малолетните мигранти в Сеута
Виктор Орбан в лятна ваканция! Почивка или политически маневри?
Ще обяви ли Москва мобилизация
Всеки народ с героите си
Недоволството на републиканците от Тръмп се засилва
Ердоган призова мюсюлманския свят да защитава правата си заедно, защото не може да разчита на други
Да опазиш репутацията на розовото масло
ФБР вече не третира използването на услугите на проститутки като автоматична пречка при наемане на работа
Мобилизация в Русия няма да има? Това не е повод за радост.
Един загинал и двама ранени след силна буря в Кипър
САЩ санкционираха гръцка корабна мрежа заради връзки с Иран
Австрийски връх загуби статута си на трихилядник, постигнат по изкуствен начин, а също и името си
Полският премиер предупреди, че Русия може да ескалира войната в Украйна и да провокира НАТО
Сомалия и Турция освободиха отвлечен кораб
Фицо: Сигурността и мирът в Европа не могат да бъдат постигнати без Русия
30 август 1987 г. Стефка Костадинова скача рекордните 209 см. ВИДЕО