Боен клуб "Атила" се включва в дарителската кампания за Ники

Николай Иванов Дойчев е на 42г от гр. Стара Загора. Има 6 годишна дъщеричка. На 26 юли 2021г за първи път чува страшната диагноза Рак на хранопровода и стомаха. Веднага започва лечение в болница "София мед" гр. София, но след повече от шест месеца лечение се оказва, че няма никакво подобрение. Семейството на Ники се свързва с клиника - Анадолу в Турция. Лекарите там дават големи надежди. Направени са нови изследвания, скенер и първоначален план за лечение.
За първоначалния етап за лечението до края на месец май са необходими 19 000 евро. След това ще предстоят нови изследвания, скенер и се очаква лечението да продължи, за което ще са ни необходими още средства.
Боен клуб “Атила” и приятели се включва в дарителската кампания "Живот за Ники" като проведе открита тренировка на 4 май от 18:00ч- до 19:00ч. Тренировката ще се проведе на футболното игрище което се намира да пощата, разказа за Радио Стара Загора Ивайло Георгиев, треньор на клуба като тя я подходяща за всеки, без значение възрастта.
" Когато помагам, не изхождам от това, че съм преживял това в семейството си, а че трябва да помагаме, винаги, когато можем, сподели Георгиев. Не вярвам, че хората са се изморили да помагат, каузите са много и всеки решава дали да помогне или не, но изрази от типа "Това не е наша работа!" не са правилни. Това е личен пример за нас, за децата. Само преди години на тези благотворителни тренировки имаше по 20 души, на последната бяха над 140."
Още от разговора, чуйте в прикачения звуков файл.
Начините, по които можете да помогнете на Ники са:
1. Дарение по дарителската сметкаОбединена българска банка "АД
Валута: лева
IBAN:BG18UBBS80021030870150
BIC:UBBSBGSF
Титуляр:Николай Иванов Дойчев
NIKOLAY IVANOV DOYCHEV2. Дарение чрез PayPal : [email protected]. Дарение чрез Revolut : @nikola55kr4. Като организирате благотворително събитие в подкрепа на Ники.5. Търсим обекти в които да поставим дарителски кутии. При ваше желание моля, пишете ни лично съобщение до страницата.6. Предстои да се направи група Онлайн Благотворителен базар Живот за Ники от гр. Стара Загора7. На този етап няма DMS номерОще информация за кампанията, можете да откриете и тук.
Прочети цялата публикация




Режисьорът на "Боен клуб" снима американската версия на "Игра на калмари"
Стара Загора се включва в глобалната кампания срещу насилието над жени
Манчестър Сити планира сериозни промени: Трима футболисти на изхода през януари
Задава ли се война във Венецуела и може ли тя да донесе демокрация?
„Заедно в борбата с огнената стихия“- кауза на Ротари клуб- Петрич за Коледния бал
Девет севернокорейски сапьори загинали при разминирането на Курска област, Ким Чен-ун посрещна оцелелите
Бивш съотборник на Любо Пенев във Валенсия обяви добра новина
Първо място за несебърски лекоатлет
Община Етрополе започна кампания „Споделена и топла Коледа“ за хората от третата възраст
Жена пое кормилото на водещ клуб в Германия
Коледен благотворителен базар в Сандански
Прегазиха човек на магистрала "Тракия"
Коледен футболен турнир Купата на Община Благоевград
Зам.-министър в метрото: ФОТО НА ВЕЧЕРТА
„Росатом“ откри първата „гигафабрика“ за съхранение на енергия с литиево-йонни батерии в Русия
Асфалтираха участъка при жп прелеза на кв. „Грамада” и на изхода на кв. „Струмско” в Благоевград
Желязков: Няма притеснения за влизането в еврозоната
Гърция и Турция планират ново заседание на Съвета за сътрудничество през 2026 г.
Започна подготовката за изкопаване на терена на новия стадион "Българска армия"