Даниел Моралес пое третия тим на ЦСКА 1948

Ръководството на ЦСКА 1948 обяви Даниел Моралес за наставник на третия отбор на клуба, съобщи Спортал. Съставът на бразилеца ще се състезава в Югозападна Трета лига от новия сезон. За последно бившият наставник на ЦСКА - София водеше Ботев (Враца) в efbet Лига.
Ето какво написаха от ЦСКА 1948:
"Даниел Моралес е наставникът, който ще ръководи третия отбор на ЦСКА. Съставът на „армейците“ предстои да се включи в Югозападната трета лига от новия сезон, като основната цел пред новото треньорско ръководство на тима е налагането на млади български футболисти и осигуряването им на шанс за първи стъпки в мъжкия футбол. Подрастващите състезатели ще изиграят важни двубои под ръководството на Моралес.
При добро представяне в тях се очаква постепенно те да получават възможност за изява и във втория отбор на „червените“ във Втора лига, под ръководството на Валентин Илиев. Клубът приветства 46-годишния бразилски специалист и вярва, че той е точният старши треньор, който ще подпомогне младите армейски таланти в развитието им. Моралес е с богат опит зад гърба си като състезател и наставник.
В активната си професионална кариера е играл в Бразилия за ХV де Жау, Моги Мирим, Фернандополис, Куритиба, а у нас е носил екипите на Нафтекс (Бургас), Локомотив (Пловдив), Черно море, ЦСКА, Спартак (Варна) и Локомотив (Мездра). През 2009 г. се оттегля от футбола и поема ролята на скаут в Черноморец (Бургас). След това трупа знания и умения в детско-юношеската школа на Литекс.
Логично получава шанс и в ЦСКА-София като треньор в академията, помощник-треньор и временен старши треньор на първия състав. През сезон 2021/22 пък беше наставник на Ботев (Враца), като ръководи тима в efbet Лига. Всички пожелаваме на Даниел Моралес много успехи с третия отбор на ЦСКА! Добре дошъл!"
Прочети цялата публикация



Левски без проблеми срещу Спартак (Вн)
Монтана с изненадващ избор за нов треньор, ето кой ще води отбора
Футболната година у нас завършва с мача Берое - Лудогорец
ЦСКА 1948 igrae контрола с Гьозтепе на Мъри Стоилов
Цветомир Найденов коментира жребия за Купа на България: Дежа вю
Цветомир Найденов с коментар след жребия за Sesame Купа на България
Цървена звезда дойде за национала от Славия Мартин Георгиев
Разочарованият Иван Стоянов: Изгубихме важни точки
Цветомир Найденов: Ако нямаше футболна мафия, щяхме да сме първи с лекота
Арда надигра Локо в Пловдив
Пет години без Димо от P.I.F.
Датата на раждане крие тайно призвание
Лудогорец има сериозен коз в борбата за титлата
Аутизъм: Защо ранната диагноза променя живота на децата?
Протест на гръцките фермери блокира движението през “Илинден-Ексохи”
Тежка загуба за Джордж Клуни - почина сестра му
Промените в мирния план за Украйна на Киев и Европа ни отдалечават от споразумение, заяви съветник на Путин
Очаква ни ръст на болните от грип в началото на новата година
Трагична смърт на българин в миграционен арест в САЩ предизвика вълна от въпроси
Снимка с Тръмп е изчезнала от досиетата "Епстийн"