Бербатов внезапно спрял месото и станал веган

Димитър Бербатов внезапно изключи месните деликатеси от менюто си и стана веган. Това разкриха пред БЛИЦ от интересно заведение, намиращо се на столичната улица „Оборище“. Там Митко обичал да си угажда с кулинарни специалитети.
„Бербо често си поръчваше паста с пилешко или телешко месо. Дори имаше обичай да влиза в кухнята и лично да наблюдава как му се приготвя ястието. През последните седмици обаче той стана веган“, обясниха пред медията от персонала на модерното заведение, където Митко прекарва часове почти всеки ден.
Според нашите източници основно място в новата диета на бившия нападател заемат бананите и фурмите. Претендентът за шеф на БФС често обича да се глези с природосъобразни еко храни, които в съчетания с йога упражненията извайват фигурата му, която не е помръднала от неговата активна състезателна кариера.
Прочети цялата публикация



12 души пострадаха след катастрофата, предизвикана от диво прасе край Бургас
Дрон удари полицейски участък в Турция; Смърт в японска АЕЦ
В Struma.com! Опасен инцидент край петричкото село Ръждак! Контрабандисти вдигнаха моторна резачка и заплашиха с убийство служител на ДГС Петрич по време на проверка
Седем жертви при блъсканица в храм в Индия
Британско радио обяви погрешка смъртта на крал Чарлз III от любопитство
Кристоф Ламбер колабира по време на среща с фенове
Напрежение в Черно море: Опасни инциденти край Турция
На косъм от трагедия в Благоевград: В час пик! На шофьор му прилоша, изтърва управлението и се заби в заведение в „Еленово“ /Видео и снимки/
Мотоциклетист пострада след удар в сърна
Димитър Бербатов откровен: Когато спрях с футбола, част от мен умря
Кими Антонели блести с най-добро време на свободната тренировка в Нидерландия
Издирват Стояна Стефанова от Казанлък, за последно е видяна с куче „чихуахуа“
Колко излиза закупуването на нужните материали за новата учебна година
Червен бюлетин за Бенямин Нетаняху! Турция поиска международно задържане на израелския министър-председател
ДАНС, КРС и СДВР неутрализираха мощен заглушител в охраняван комплекс в "Драгалевци"
Социалните партньори постигнаха съгласие и по последния елемент за определяне на минималната работна заплата
Застой в нивата на река Дунав при Русе и Силистра
Десетки потърсиха спешна помощ заради жегата в София
Има ли риск България да остане без достатъчно електроенергия?