Заснеха любимата на Рачков Анита без грим и филтри

Когато любимите на всички звезди програми за обработка на снимки не работят, мненията за тях бързо се променят, не само лицата. Такъв е сега и случая с Анита Димитрова - любимата на актьора Димитър Рачков.
Ако до момента не сте я виждали напълно натурална, без капка грим, без филтри на снимките и без каквито и да е било подобрения на визията, това е напът да се промени.
Наскоро се появи кадър, на който плеймейтката е точно така - без нищо по лицето си, даже и без любимите си изкуствени мигли и екстеншъни, без които не се появява навън. На снимката тунингованата блондинка изглежда коренно различно и със сигурност вероятно малцина биха я познали, ако се разминат с нея, пише "Уикенд". Може би дори и не биха я загледали.
Кадърът е направен по време на турнето на Рачков в Лондон, където явно Анита се е почувствала достатъчно свободна и неразпознаваема за околните, за да зареже подобренията.
Както пише изданието, в действителност носа на Анита е леко крив, кожата ѝ е бледа, със сивкав оттенък, а очите ѝ са малки, заради което най-вероятно ги "облича" обикновено в опушен грим.
Анита от години залага единствено на тежък грим при появите си в публичното пространство, заради което такива снимки са рядкост, а мнозина не биха и предположили, че изпод всички филтри и макиаж изглежда така.
Прочети цялата публикация



Опасно ужилване застрашило живота на Галена ден преди влизането ѝ в "Ергенът: Любов в рая"
Създадох отново истинска офлайн музикална библиотека и тя е по-много по-добра от стрийминга
Памела Андерсън – новото лице на женствеността на корицата на Vogue Scandinavia
Севдалина Спасова се бори с тежки последици от хранителното натравяне
Жизел Бюндхен се качи на сърф 10 месеца след раждането (ВИДЕО)
Анна-Шермин от "Ергенът: Любов в рая" призна правила ли е секс за пари и други подробности от личния си живот
Хванаха Нина Добрев по бански в Мексико (ВИДЕО)
Бивш крал отчаяно иска наследник, изгони пометнала американка и "Мис Москва"
Софи Маринова възмути феновете си със СНИМКА от концерта на Константинос Аргирос
Супермодел се съблече на 60 г.: Аз съм в апогея си (СНИМКИ)
Доналд Тръмп: Никога не сме били толкова близо до споразумение за Украйна
САЩ са поканили България, но не и Турция на среща за Газа в Катар
Удинезе следи нападателя на ЦСКА Леандро Годой
Отличие за NOVA: Предаването "Социална мрежа" получи наградата "Даниела Сеизова"
Европейският съюз прие нови санкции срещу Русия
Запалиха коледните светлини на елхата във Ватикана (ВИДЕО)
Тръмп ще обяви фентанила за оръжие за масово унищожение
Тръмп след срещата в Берлин: Никога не сме били толкова близо до споразумение за Украйна, колкото сега
Тръмп: Никога не сме били толкова близо до споразумение за Украйна, колкото сега
Краси Балъков откри свой музей-ресторант