IKEA отказа на жителите на Москва да правят он-лайн поръчки

Шведско-холандската търговска верига IKEA отново отказа да прави поръчки за жителите на Москва. Причината за това е липсата на свободни интервали за доставка и вземане. Това се посочва на уебсайта на магазина.
„За съжаление, в момента не е възможно да направите поръчка в Москва поради временна липса на интервали“, се казва в съобщението на уебсайта. Магазинът също предупреди, че купувачите трябва да добавят продукти директно в количката, тъй като личният акаунт и списъкът за пазаруване не са налични. Времето за изчакване на опашката на сайта ще зависи от броя на потребителите, и може да продължи от няколко минути до няколко часа.
Продажбата на марката е свързана с окончателното ѝ оттегляне от руския пазар. IKEA трябваше да стартира онлайн продажба на продукти за всички на 5 юли, но сайтът не издържа на наплива от купувачи. В резултат на това приемът на заявки беше спрян.
Източник: Лента.ру
Прочети цялата публикация



Как Путин и придворните му си навлякоха гнева на Тръмп
Нов обрат в позицията на Тръмп за Украйна
Украинска атака подпали голям петролен склад в Крим, Тръмп заплаши Русия с ракети
Тhe Washington Post: Русия опитва да разубеди САЩ за Tomahawk, използвайки страха от директен конфликт на НАТО с Москва
Нов социален център и модерен парк ще преобразят благоевградския кв. „Струмско“, стартира избор на изпълнители
The Independent: България ще конфискува руската рафинерия „Лукойл“
Как ЦРУ открадна плановете на Путин за войната в Украйна
Адът в Судан: кои държави са въвлечени и на чия страна
Руският министър-председател пристигна в Китай за разговори със Си Дзинпин
Тръмп: Путин и Си Дзинпин са корави, умни и силни мъже, не можеш да си играеш с тях
Преследван от полицията автомобил падна в Бургаското езеро
ООН отмени санкциите срещу сирийския президент
Как се променя училището на бъдещето, за да създаде реални способности?
Оралният секс – неочакван съюзник на здравето, твърди гинеколог
Йотова: Имаме бюджет, който никой не иска – нито финансовият министър, нито премиерът
Кола падна в езерото Вая в Бургас
Израелскaта армия: Приключихме с въздушните удари по цели на "Хизбула" в Южен Ливан
Новак Джокович си осигури място на полуфиналите в Атина
Съветът за сигурност на ООН отмени санкциите срещу сирийския президент
AI вече е прочел всичко в интернет, а сега наблюдава как живеем, за да обучава роботи