Йорданка Христова: Аз съм зад Гриша Ганчев! Не съм съгласна химнът на ЦСКА да звучи при другия ЦСКА!

Естрадната прима Йорданка Христова заяви, че не желае песента "Сърца червени", която е химн на ЦСКА и се изпълнява от нея, да звучи на мачовете на ЦСКА 1948. Прочутата певица обяви, че подкрепя Гриша Ганчев и неговия клуб.
"Безумно съм възмутена, че БФС разрешава съществуването на два клуба в Първа лига, които да носят едно име. Те го допускат, защото са против ЦСКА и повечето са левскари. Те не желаят да има един ЦСКА. Аз нямам друго обяснение, защото юридически не знам как ЦСКА не са подали сигнал във ФИФА. Знам, че е разрешено в по-ниските нива на българския футбол, но да има два отбора в Първа лига с едно име, това го няма никъде! Това е абсолютно незаконно и забранено. Също така химна, който имах удоволствието да изпълня преди години, автор е Евгени Димитров - Маестрото, аз не съм съгласна този химн да звучи на мачовете на другия ЦСКА.
Аз съм зад Гриша Ганчев и зад този ЦСКА, който познавам отдавна. Зад Ганчев съм, който се бори със зъби и нокти за ЦСКА, който плаща всякакви дългове. Никой друг от държавата, както на други отбори не прощава и не дава стадиони и т.н. Стойчо Младенов много го харесвах, но не може така да отиде от тук там. Това са интриги и г-н Найденов непрекъснато се чуди кой ветеран от ЦСКА да покани и наеме, за да дразни и събира фенове. Това е безобразие", заяви Йорданка Христова пред "Мач Телеграф".
Прочети цялата публикация



Костадин Филипов: Рискът да бъдеш българин край Вардар
Йорданка Христова откровено за домашното насилие: Георги ми счупи носа
Анна-Шермин от "Ергенът: Любов в рая" призна правила ли е секс за пари и други подробности от личния си живот
Хулио Веласкес: Легнах си с чисто съзнание
Пини Гершон с емоционални думи към националите по баскетбол
Явлението Лудогорец е застрашено от пълен разпад
Ханзи Флик: Конкуренцията между Феран и Левандовски е перфектна
Тандем Вашингтон/Анкара в Сирия или нов Афганистан?
Британски журналист: Зеленски щеше да приключи европейската си обиколка като най-добре въоръжения лидер в света, ако...
Луис Хамилтън: Все още не мисля за следващия сезон
Ромина Тасевска изненада с драстична промяна (СНИМКА)
Тайван отчете засилена китайска военна активност около острова
Вегетарианските бургери и наденички остават
Появи се списък с журналисти за "отстраняване", Сачева се възмути
Тодор Киселичков: Оптимист съм, победата ни е логична
Харалан Александров: Румен Радев е в естествена позиция за съюз с ПП-ДБ
Под бурните овации на феновете: Салах се завърна за Ливърпул
Харалан Александров: Румен Радев може да бъде партньор на ПП-ДБ
Изтеглят от пазара партиди бебешко мляко 13 декември 2025 15:16
Непотвърдена визита на тайвански външен министър в САЩ