Масово зрителско недоволство срещу "Звездите в нас"

Новото музикално шоу "Звездите в нас" се появи на екран с големи амбиции от страна на продуцента Маги Халваджиян, а зрителите очакваха шоуто да бъде така мащабно, както да свикнали да гледат в "Като две капки вода". Очакванията обаче доста се разминават с действителността.
Зрителите изразиха възмущението си още по време на първия концерт, но дадоха втори шанс на шоуто. След излъчването му в социалните мрежи ври и кипи от негативни коментари и все повече фенове заявяват, че се отказват да го гледат и че "Гласът на България" в конкурентната телевизия било по-интересно и именно него ще следят.
Възмущението на зрителите идва от некомпетентността на журито. Маги Халваджиян е поканил в тази роля да влязат Тита, Софи Маринова, Виктор Калев и Дони. Тийнсензацията Тита открито заявява, че няма идея какво прави в това шоу и че не може да оценява гласовите качества на други изпълнители. Същото си призна и ромската певица.
А това си личи по безумните ѝ решения. В първия епизод те изгониха най-силния отбор досега - този на Лили Иванова, който се оказа фаворит на цяла България. Вместо това пък напред продължи "Отбор Софи Маринова", за които не ти трябва музикално образование, за да чуеш, че част от тях пеят фалшиво.
Във втория концерт също изгониха двата най-силни отбора - на Мария Илиева и Мария Калас. Вместо това напред продължи 'Отбор Тони Стораро", който отнесе много критики в социалните мрежи. Неадекватното поведение на журито отблъсква зрители и не е далеч моментът, в който продуцентът Халваджиян ще започне да си скубе косата от яд, че новото шоу не върви.
Прочети цялата публикация



Христо Янев бесен въпреки победата: Това не е лицето на ЦСКА
Зеленски: Русия ще приеме 30 000 войници от КНДР
Сблъсъци с полицията в Болоня след смърт при арест
Армията срещу Зеленски: Вълна от недоволство след уволнението на военния министър
Демократите в Сената на САЩ блокираха историческия бюджет за отбрана от 1,15 трилиона долара заради войната в Иран
Може ли НАТО да укроти гнева на Тръмп
Национал на Египет избухна след отпадането: Първенството е нагласено в полза на Аржентина (ВИДЕО)
Тръмп: Петролът на Венецуела е наш трофей!
Иран и Оман пред сделка, преначертават петролния пазар ОБЗОР
Властите в Мароко разследват нахлуването в Сеута
Гръцките медии побесняха след хикса на ПАО с ЦСКА 1948
Хиляди дози, местна лаборатория и нова тенденция: фентанилът измества хероина в България
САЩ и Украйна търсят компромис за ракетите "Patriot"
Хирошима почете жертвите на ядрения удар с критики към Русия
Тръмп: Петролът на Венецуела е наш трофей!
Загинали в Суми. Тревога в Киев. Хиляди в Донецк под обстрел
Над 20 ядрени реактора в Европа спряха или са ограничени заради времето
Иран и Оман пред сделка, преначертават петролния пазар ОБЗОР
Залужни шокира Киев: Украйна изчерпа военния си потенциал