Снощният епизод на "Звездите в нас" - истински музикален и актьорски спектакъл

Тази неделя сцената на „Звездите в нас“ се превърна в истински музикален и актьорски спектакъл. Без да се колебае, журито на формата определи вечерта за най-силната до момента. ТИТА, Софи Маринова, Дони и Виктор Калев избраха да се възползват от втората си и последна възможност да допуснат не два, а три отбора към следващия етап на състезанието.
Под прожекторите тази седмица излязоха нови пет отбора, които имитираха идолите си Адел, Бритни Спиърс, Джеймс Хетфилд, Веселин Маринов и Тина Търнър. „Днес ни беше изключително трудно, защото бяхме свидетели на най-силната вечер до този момент. И въпреки че задачата ни беше сложна, решението бе взето абсолютно единодушно“, каза Дони секунди преди да обяви, че фаворити за вечерта са претендентите от отбори „Веселин Маринов“, „Тина Търнър“ и „Бритни Спиърс“.
С впечатляващи певчески възможности, забележителен актьорски талант и страхотно излъчване, участниците от трите отбора, които продължават напред, успяха да изправят публиката и журито на крака. Дороти, Велина и Ева от отбор „Бритни Спиърс“ и Антония, Гергана и Вирджиния от отбор „Тина Търнър“ демонстрираха и завидни танцувални умения, с които още по-добре да разгърнаха образите си. Асен, Теодор и Сонай пък постигнаха невероятното сценично поведение на Веселин Маринов, с което не оставиха никого в залата безразличен и цялата публика пя заедно с тях „Лятна жълта рокля“.
Вечерта бе открита от отбор „Адел“, който развълнува с представянето си. Анджелка, Стелияна и Ирина показаха магията на британската звезда с гласовете и приликата във външния вид. Отбор „Джеймс Хетфилд“ превзе сцената на шоуто с истински метъл. Филип, Теодор и Данчо пресъздадоха атмосферата на истински рок концерт, влизайки в образа на фронтмена на „Металика“.
Кои ще бъдат следващите пет звезди, които претендентите ще имитират на сцената? Ще съжалява ли журито, че е използвало всичките си възможности да допусне три отбора напред? Кой ще отпадне и кой ще продължи напред? – разберете следващата неделя от 20:00 ч. по NOVA.
Прочети цялата публикация



Мадона скандализира с еротични кадри с Кейт Мос в новото си ВИДЕО
Поезия, която докосва. Ангелогласна арфа, която остава в сърцето
Guadalupe Plata – рокендрол торнадо от Южна Испания в София
„Топ 10 Български танцов фолклор 2026“ превръща Античния театър в Пловдив в сцена на българския дух
Азис превзе Кан: Песента „Сен Тропе“ взриви червения килим и накара звездите да танцуват
Класическият Iron Maiden изнесе мащабен спектакъл пред над 30 000 фенове на стадион "Васил Левски"
Тони Димитрова открива Лято 2026 в Созопол: „Лятото е сцена, Созопол е спектакъл!“
Кеворк Кеворкян: Ямайци
Евгени Генчев се разплакал, когато гледал записа от победата си в "Hell’s Kitchen"
Наталия Кобилкина издаде подробности за новия си тайнствен мъж (СНИМКИ)
„ФЕЙК“ идва в Бургас: Спектакъл за живота зад филтрите и нуждата да бъдем харесвани
Затварят за две седмици улица в ж.к. "Зорница"
Пуснаха под „домашен арест“ 65-г. дилър на фентанил от Благоевград Красо Пед**со
Обзор посреща Еньовден с четиридневна празнична програма
Ето ги верните отговори на матурата по математика след 7-и и 10-и клас
22-годишен изтегли 25 000 евро онлайн кредит с откраднат профил
Васил Божков си поиска над 5 млн. евро от Левски
Digital News Report 2026
Обвиниха зам.-ректор на Пловдивския унивеситет и собственик на фирма за присвояване на над 147 000 евро