Участник от "Непобедимите" се издаде, че печели "Игри на волята"

Колкото повече наближава финалът на "Игри на волята", толкова по-яростни и разнопосочни стават спекулациите за това кой ще победи накрая. Наскоро един от членовете на Непобедимите хвърли такава бомба в мрежата по този въпрос, че коментарите нямаше как да не завалят, пише Шоу Блиц.
Версията, че Генчо е спечелил сезон 4 на "Игри на волята" все по-упорито витае в интернет пространството, а причината за коментари по тази тема стана една много любопитна снимка от Хелоуин парти, което участникът от Непобедимите организира в дома си в Харманли в компанията на още няколко участници от формата, сред които Аспарух, Георги и Мирела.
Вижте тази публикация в Instagram.Разбира се, не липсваше и кадър, разкриващ костюмите по време на купона. Зад Генчо обаче, освен костюма, се видя и нещо много издайническо - символа на Непобедимите, а именно - червеното им знаме, което наля още масло в огъня на спекулациите кой печели формата.
Както е известно, за да притежаваш знамето на племето, трябва или да си спечелил, или да си го получил като подарък от продуцентите. Съдейки по коментарите на последователите на Генчо, те биха били много доволни, ако той е спечелил формата този сезон.
"Дано да е защото си спечелил ти!", пише до Гената негов фен, а отговора, който получава е твърде лаконичен: "Може би е просто късмет, ама на дали!"
В отговор на друг въпрос от последовател Генчо нареди своя дрийм тийм с участници от тазгодишното издание на Игрите. Според него в звездното племе на най-подготвените участници имат място: Аспарух и Георги от "Непобедимите", Мани от разпадналото се племе на "Супер героите", както и цели петима от "Безстрашните" - Валери, Фифо, Мирела, Рали и Михаела.
"За мен не остана място, както и за други силни играчи, ама какво да се прави...", пошегува се накрая харманлията.
Прочети цялата публикация



Кой е най-безличният участник в "Игри на волята"? (ВИДЕО)
Масово ликуване: Психиатърката д-р Пекин отпадна от "Игри на волята"
Нова звездна двойка разкри връзката си
NOVA спечели всяка от вечерите през есенния тв сезон
Победителят от "Игри на волята" Мирослав каза за какво ще похарчи 100-те хиляди лева (ВИДЕО)
Седмият сезон на „Игри на волята“ подобри миналогодишните резултати
Победителят Мирослав от “Игри на волята”: Доказах на себе си, че съм изключително силен и заслужих победата си! (ВИДЕО)
Чикагото от “Игри на волята”: Пазех целия си потенциал за финала! Исках да играя с Калин! (ВИДЕО)
Чикагото от “Игри на волята”: Не обичам да задържам нищо в себе си, директен и откровен съм с всички! (ВИДЕО)
Феноменът Алекс от “Игри на волята”: Трасетата са много тежки физически! Не съм спортуващ атлет, но излязох в по-добра форма! (ВИДЕО)
Забелязаха тюлен монах във Венецианската лагуна
Пламен Константинов удължи договора си с Локомотив Новосибирск до 2028 г.
Последните два български F-16 Block 70 пристигнаха у нас
ЕС отменя забраната за двигателите с вътрешно горене
Тревоги и опасения в Европа: След войната в Украйна Путин ще премести войските си на запад към НАТО
Унгария блокира декларация за разширяването на ЕС заради Украйна
Юри Велев: Ново лидерство може да промени вота на предстоящите избори
Орбан каза НЕ! Унгария блокира процеса на разширяването на ЕС поради различия по въпроса за Украйна
Джейми Карагър не очаква Мохамед Салах да играе за Ливърпул през следващия сезон
Предотвратиха имотна измама за стотици хиляди левове в София