Теди Бургазлиева показа близнаците

Теди Бургазлиева, която от години живее в САЩ, зарадва своите последователи в Инстаграм с няколко видеа, в които показа децата си и как поддържа завидната си форма. “Сутрешна тренировка (ден за крака) с децата. След една година може да ви се прииска да бяхте започнали днес, така че не му мислете много, просто започнете”, написа Мис БГ 2002 под впечатляващия клип. Съпругът й Симеон Иванов побърза да се пошегува с нея в коментарите, отбелязвайки че това е първият път, в който малките реално са я оставили да завърши пълната си тренировка. Теди и Симеон станаха родители за първи път през 2018-а, когато на бял свят се появиха техните близнаци Раян и Емма.
Прочети цялата публикация



Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Украинската армия показа удари по четири модерни радарни станции на Русия
В Канада посрещнаха Коне като герой
Натали от "Ергенът" бързо забрави Орлин, показа новия си мъж
Жанет Осипова показа следите от домашно насилие: Можеше да не съществувам!
В търсенето на неутрино: Астрономи се натъкнаха на нещо необичайно
Зендая показа прекрасна венчална халка след потвърждението на Том Холанд за брака им
Известен репортер показа с какви космически цени в Созопол гонят българите от родното море
Канадците посрещнаха Исмаел Коне като герой
Селекционерът на Германия: В края поехме малко повече риск
Биелса призна за фаталния спад в интензивността срещу Кабо Верде
Трагедия край Китен! Пловдивчанин се удави
Делегация на талибаните е очаквана днес в Брюксел
От рибарската мрежа до ресторанта: Как расте цената на рибата
Пътят до столичното метро – мисия възможна ли е за хора със зрителни увреждания?
Повечето британци са разочаровани от Брекзит
Новият Alpine A110 с премиера на Goodwood Festival of Speed 2026
Мелони отговори на критиките на Тръмп: Не смятам споровете за достойни за лидери