Поп фолк изпълнителите с рекордни хонорари по Нова година

Рекордни хонорари за предстоящата новогодишна нощ си поискаха от фолкбранша. След няколко години затишие заради пандемията от COVID-19 и липса на участия по празниците, тази година чалга звездите са със запълнен график и ще приберат петцифрени суми.
Абсолютен рекордьор е най-оборотният в момента фолкпевец - Меди. Любимецът на Галена е спазарен още от лятото да пее в елитен хотел в Пампорово. Сумата, която Меди е поискал, за да весели гостите, е 25 000 лева. Певецът засега не е потвърдил дали с него ще бъде и гаджето му Моника Валериева. Тъй като графикът на актуалната звезда се пълни за месеци напред, наддаването кой да го грабне за празника започва много преди другите му колеги да имат каквито и да е оферти за Нова година. Хонорарът на Меди се качва допълнително заради факта, че изпълнителят ще забавлява гостите цяла вечер и няма да приема други участия в празничната нощ. Точно обратната стратегия ще предприеме най-голямата конкуренция на Меди - Азис.
Кралят на фолка категорично е отказал офертите на хотели в провинцията, въпреки че богати собственици са готови да платят щедро за неговото присъствие. Азис предпочете да пее в София и така ще съчетае две участия - в скъп панорамен ресторант, а след полунощ ще излезе на сцената на най-оборотния чалга клуб в столицата заедно с колежката си Софи Маринова.
Азис лично се е договорил какъв ще е хонорарът му от двете места, но според запознати, официалната сума е по-малка от тази на Меди, като ромският славей ще бъде възнаграден с щедри бакшиши от гостите. Участие срещу 15 000 лева вече е договорила Преслава. Тя ще забавлява гостите на хотел във Велинград и ще бъде там заедно с цялото си семейство.
Колежката ѝ Галена пък заминава директно на топло за Пунта Кана, където ще забавлява пълен хотел само с български гости. Нейният хонорар не е известен, тъй като е преговаряла директно с туроператорска агенция за условията на заминаването ѝ. Галена ще бъде заедно със семейството си, така че е възможно договорката да е тип "бартер" - безплатна екскурзия срещу присъствието ѝ в празничната нощ. И докато е в Доминикана, съпругът на певицата - Галин, ще плати щедър хонорар на естрадната легенда Васил Найденов, за да забавлява гостите в неговото заведение във Велико Търново. Останалите фолкпевци се изявяват срещу по-скромни хонорари. Официално тарифата на Ивана за Нова година е 15 000 лева, но засега тя не е обявила дали и къде ще пее, пише HotArena.
Прочети цялата публикация



Азис разпали музикален скандал: Че останаха ли поп певци, никой не може да бие поп фолка (ВИДЕО)
Блейк Лайвли е загубила над 161 милиона долара заради скандала с Балдони
Мартин Елвиса за Томи от "Игри на волята": Една година се готвиш да пазаруваш по бензиностанциите ли!?
Стефан Антонов: България влиза в дългова спирала - рекордни заеми за 68 млрд. и фискален резерв на минимума
Фики бе обявен за „Балканска звезда №1“ (СНИМКА)
Завръща ли се България на „Евровизия“ тази година?
Новият враг на властта в Турция: певци, актьори, инфлуенсъри
Държавата дала петцифрена субсидия за концерта на Лили Иванова в "Арена 8888"
54-годишната Камелия показа пищни прелести (СНИМКА)
Мис България 2020 попиля Ана-Шермин от "Ергенът"
LG с отличия на CES 2026 Innovation Awards
Сърбия прие закон, улесняващ проект за луксозен комплекс на зетя на Тръмп
Обърнат камион пречи на движението по АМ “Хемус” край Шумен (СНИМКИ)
Рапърът Кендрик Ламар води по номинации за наградите Грами
Важна среща в Белия дом! Доналд Тръмп и Виктор Орбан обсъдиха руския петрол и икономическото сътрудничество
Хегсет: Американските войски ще останат разположени в Румъния
„Възраждане“ върна Пантеона „Майка България“ на българските граждани
Брилянтен Ийзе У е на трети ранкинг финал след победа над световния шампион
Под дулата на оръдията! Николас Мадуро е готов да напусне Венецуела, но има условия към Тръмп
Турция издаде заповед за арест на израелския премиер