Балерината Волочкова направи шпагат на хамак в океана

Балерината Анастасия Волочкова направи шпагат по бикини, докато релаксира на Малдивите. Звездата пусна снимка в Instagram.
На нея Волочкова позира в хамак, поставен в океана. Плажната визия на балерината се състои от неоново зелен бански и слънчеви очила. „Просто се разхождах из острова и видях хамак в океана. И, разбира се, исках да седна в него в любимата си поза „Шпагат на Волочкова“, сподели тя.
В коментарите на последователите ѝ преобладават съмненията, че публикуваните кадри са заснети случайно. Волочкова показа и необичайната си закуска по време на почивката на Малдивите. Първото ѝ хранене за деня се състои от чаша охладена газирана напитка и варено яйце.
Прочети цялата публикация



Челси заби болезнен шамар на 10 от Аякс в Шампионската лига
Трябваше да се спася, за да бъда по-добра майка“ — Ким Кардашиян
ПСЖ със запомнящ се обрат като гост на Барселона
Левски отново е на върха след победа срещу Ботев Пд
Костадин Костадинов: Държавата е в пред фалит
Костадинов: Държавата е пред фалит
Бурас направи 3:0 в полза на Левски с дебютния си гол
Кирил Дмитриев: Войната в Украйна може да приключи в рамките на една година
Филм, в който не всички актьори са живи. Run to the West направи ИИ филмова звезда и накара зрителите да спорят дали хората са нужни
Есил Дюран скастри Наталия Киселова: Неуважение е да се появи по анцуг на работа!
Пълна лъжа! Експерт оцени силата на прехваления „Посейдон“ на Путин
Руските сили са близо до превземането на украинския град Покровск: защо той е толкова важен за Путин
Гледайте НА ЖИВО: Отзивите след Хебър - Левски
Левски преодоля с лекота Хебър и се класира за осминафиналите на Купата на България
Заместник-министър: Минималните заплати на младите лекари и сестрите се гарантират със закон
В Благоевград: Конкурс-рецитал за Деня на народните будители, организиран от Общински младежки парламент – Благоевград към ЦПЛР
ГАЛЕРИЯ: Вижте най-добрите кадри от Хебър – Левски
Серафимов: Надявам се, че това няма да е последният ми гол за Левски