С две изложби започва седмицата в Градската художествена галерия – Благоевград

На 30 януари, от 18:00 часа, в малката зала на Градската художествена галерия – Благоевград ще се открие изложбата на Габриела Попова "Спи градът. Фосфени". Авторката е само на 17 години, ученичка е в Националната професионална гимназия по прецизна техника и оптика "М. В. Ломоносов" в София. По думите й успява успешно да съчетава ученето, практиката, четенето на стихове и рисуването. И непрекъснато вижда фосфените - онези...
Продължава
Прочети цялата публикация



Кметът на Благоевград откри изложбите „Природно 2“ на Сашо Стоицов и „Природа 2.0“ на Боря Шапшалова
Спортът като училище за живот: Благоевград събра учители и треньори с мисия за по-добро бъдеще на децата
„ЕТО ЕДНА ИДЕЯ” или думи за най-красивата сграда в България
Магистрите от програма „Дигитални изкуства“ на Националната художествена академия ще представят 24-часов пърформанс
Без изненада! Антоанета Богданова е новият лидер на ПП ГЕРБ Благоевград
Бебето на Бойко Кръстанов и Лидия Василева с дебют в арт средите на Пловдив (СНИМКИ)
Две години след като напусна България - Елвира Краснобаева сложи край на кариерата си
Откриват изложби на дипломираните студенти от НХА – Филиал Бургас
Как (нарко) зависимият човек е смазан между две системи - едната го продава, другата го наказва
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Наполи е близо до защитник на Лацио
Нагелсман: Шлотербек ще ни липсва
Треньорът на Йордания: Страхът и нервността вече са зад нас
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Две деца бяха открити мъртви в автомобил по време на горещата вълна във Франция
Съхранението на пароли в браузъра не е толкова безопасно, колкото си мислите – съвети от експертите показват как трябва да се прави
Гордън Рамзи ще става дядо за пръв път: Дъщеря му Холи чака бебе от олимпийски шампион (СНИМКИ)