Обвиниха Тил Линдеман в дрогиране и посегателство над фенка (ВИДЕО)

Почитателка на германската група "Рамщайн" обяви, че е била дрогирана и малтретирана след среща с вокалиста на бандата Тил Линдеман преди концерт във Вилнюс, Литва, на 22 май. Групата категорично отрича обвиненията, съобщава „Дойче веле“.
Ирландката Шелби Лин пътувала до Вилнюс, за да присъства на концерта на „Рамщайн“ - първи от тяхното „Турне по стадионите на Европа“. В литовската столица тя била поканена на парти преди концерта. Ирландката съобщава, че се е запознала с фронтмена на групата Тил Линдеман и че той е поискал да прави секс с нея. Лин казва, че Линдеман е реагирал много агресивно, когато тя му отказала, пише БТА.
Bruising including what seems to be finger marks from being grabbed maybe. I don’t know when these bruises happened because I was so off my head under the influence of something. This is from the night of and morning after #shelbys69666 #rammstein pic.twitter.com/wvv4fwDB16
— Shelby Lynn (@Shelbys69666) May 25, 2023Тя също така подозира, че едно от питиетата ѝ е било подправено с упойващи вещества, тъй като няма спомен за част от вечерта, след като е изпила само две питиета и един шот текила. Тя казва, че след вечерта имала синини и е повръщала 24 часа след концерта. Лин публикува снимка на нараняванията си в интернет и твърди, че е подала жалба.
От „Рамщайн“ категорично отричат нейните твърдения. Самият Линдеман все още не е коментирал обвиненията, но групата му отхвърли всички нападки в своя акаунт в Туитър.
„По отношение на разпространяваните в интернет твърдения за Вилнюс можем да изключим възможността това да се е случило в нашата среда“, заявиха музикантите в Туитър. „Не ни е известно да има официални разследвания по този въпрос“, написаха още те.
With regard to the allegations circulating on the internet about Vilnius, we can rule out the possibility that what is being claimed took place in our environment. We are not aware of any official investigations into this matter.
— Rammstein (@RSprachrohr) May 28, 2023Темата е широко обсъждана в интернет. Някои жени съобщиха анонимно, че са имали подобни преживявания и изразиха пълната си солидарност с Шелби Лин. Други пък призоваха към предпазливост, тъй като твърденията все още не са доказани.
След първоначалните съобщения за сексуално посегателство Лин добави уточнение в Туитър, че Линдеман не я е докосвал. „Той прие, че не съм искала да правя секс с него. Никога не съм твърдяла, че ме е изнасилил“, написа тя.
„Турне по стадионите на Европа“ на „Рамщайн“ стартира във Вилнюс на 22 май и ще премине през Стария континент в продължение на цялото лято до началото на август. България не е сред страните, които немските рокаджии ще посетят.
Прочети цялата публикация



Джейсън Деруло ядоса мрежата: Отглежда акула в дома си (ВИДЕО)
Втора поредна нощ на сериозни сблъсъци и насилие в Северна Ирландия ВИДЕО
„Металика” събра рекордна публика на Олимпийския стадион в Берлин (ВИДЕО)
Род Стюарт шашна публиката: Диша от кислородна бутилка, на косъм да припадне на сцената (ВИДЕО)
ЦСКА има списък с набелязани вратари, Сенси се съгласил на нов договор на Анортозис
Украйна извърши нова масирана атака с десетки дронове срещу Москва, летищата са парализирани
Изоставен даже и от Армения, Путин губи империята си
Къде могат да се видят най-красивите лалета в Нидерландия (ВИДЕО)
Канадците посрещнаха Исмаел Коне като герой
Украински дронове поразиха голяма петролна рафинерия в Тюмен - на 2 хиляди километра навътре в Русия! ВИДЕО
Още двама нови в Монтана
Още двама нови в Монтана
Следващата седмица представят бюджета за 2026 г.
Добра новина за Ботев Пловдив: Тодор Неделев започна тренировки във фитнеса
Най-добрите влизат в "Игри на волята"
Омбудсманът скочи срещу идеята помощта за отопление да се плаща на два транша
Над 1000 заразени с ебола в Конго, смъртните случаи са 254
Край на евтините покупки от Китай – ЕС въвежда нова такса от 3 евро