4-те най-неприятни секс пози за жените

От списание Men's Health, цитиранo от bulnews.bg, опитаха да изяснят въпроса с най-нехаресваните от представителките на нежния пол секс пози, като попитаха над 1000 жени за предпочитанията им.
Ето кои са 4-те най-неприятни секс пози за жените: „Кучешка поза“
Най-неприятната и нелюбима поза за дамите се оказва „кучешката“. Като причина за това участничките в анкетата посочват липсата на интимност и фактът, че позата може да бъде болезнена за тях. „Жената отгоре“
На второ място в антикласацията е поставена позата, при която жената е отгоре. Основната причина дамите да избягват тази поза може да се опише с една дума – несигурност, твърдят сексолози. Несигурността кара жените да се съмняват във външния си вид – дали коремът ѝ е плосък или как изглеждат гърдите ѝ. Което е огромна пречка за достигане на оргазъм. „Обърната ездачка“
Тук причината е много проста – тази поза рядко носи върховно удоволствие за жените, което я прави една от най-малко любимите им. „Поза 69“
Участничките в допитването признават, че не харесват тази поза, тъй като им е трудно да се фокусират върху собственото си удоволствие, когато доставят такова на друг.
Прочети цялата публикация



"Секс машината на Просвещението" Джакомо Казанова го направил 14 пъти с една жена за нощ
Диана Димитрова се похвали с ключов успех: участие в холивудски филм
Томова отстъпи със седем места, Елизара Янева лети към топ 200 в ранглистата
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Екстремни жеги до 40°C удрят Европа, лекари предупреждават за скрити опасности
Рекордни жеги идват в Европа: Какви са рисковете и как да се предпазим
Кая Гербер позира напълно гола във ваната (СНИМКИ)
Анджелина Джоли най-накрая се е съвзела 10 години след развода с Брад Пит
Годеницата на Рачков показа меркантилната си страна
Емили Ратайковски: Да имаш дете с грешния мъж е най-бързият начин да съсипеш живота си
Омбудсманът скочи срещу идеята помощта за отопление да се плаща на два транша
Година след „Холдингът на Чичко Тревичко“: АКФ пита защо няма действия срещу Ковачки