Камелия отрече да има връзка с Димитър Рачков

Нямам връзка с Димитър Рачков! С него сме единствено приятели. Това обяви 39-годишната красавица Камелия Андонова, която от няколко седмици е спрягана като официална половинка на комика. По думите ѝ двамата с актьора са близки повече от година, но нямат лични отношения.
Слуховете, че Камелия е актуалната жена до Рачков, плъзнаха, след като двамата се появиха заедно на парти в популярния клуб в курорта Лозенец. Фотографите на заведението щракнаха двойката да интимничи, а кадрите обиколиха всички медии.
Рачков бил бесен от появилите се снимки и бил убеден, че те целенасочено се разпространяват от собственика на заведението, за да си направи реклама. В действителност актьорът бил в заведението в компанията на Камелия, която има сладкарница в курорта.
Рачков бил за няколко дни на море там и ѝ предложил да излязат на вечеря, но не като гаджета, а като приятели и колеги, пише „Уикенд“. Те са работили заедно в последния сезон на „Като две капки вода“, където 39-годишната Камелия се занимавала със стайлинга и избирала дрехите на водещите и журито.
„Двамата са близки приятели. Камелия се познава добре и с доскорошната му приятелка Анита. Тя има друга връзка в момента и тези слухове ѝ навредиха“, коментират близки на красавицата.
Прочети цялата публикация



След 4-годишна пауза: България отново има посланик в Украйна
Виктория Кузманова с първи думи за сватбата с Рачков: "Искам да е приказно и романтично."
Димитър Гърдев: България наистина в момента има ясно формулирана външна политика и тя се базира върху съюзите в които участва
Бившият на Тита, ММА боецът Недко Николов, ще става баща (СНИМКИ)
Конфликти в Анкара, споразумение в НАТО
Може ли НАТО да укроти гнева на Тръмп
Турция предупреди, че експанзионизмът на Израел може да предизвика глобална война
Сдружение за еднократна употреба
Лъжи, клевети, внушения: руските фейкове и германският вот
Игра на нерви в Близкия изток! Доналд Тръмп иска споразумение с Техеран на всяка цена и иранците разбират това
Жега в Бургас, спасението е на плажа
Георги Русев: Дано Левски и другият евроучастник да се класират в основната фаза
Здравето започва от доброто кръвообращение
„Днес трябваше да бъде нашата сватба": Вдигнаха протест след смъртта на Даяна
Жълт код за опасни горещини в Благоевградско в четвъртък
Кметът на Банско за скандала с италианските младежи: Липса на възпитание и самоконтрол, но не и етнически конфликт
Като картина на Ван Гог: Публикуваха невиждани кадри на Слънцето с най-детайлните изображения досега (СНИМКИ)
Убийството в Пловдив: Жертвата е 31-годишен мъж от Кричим
Ново попълнение на Челси: Нямам търпение да играя във Висшата лига
Наполи надви Осасуна в контрола