Николета Маданска празнува 39-и рожден ден само в компанията на синовете си (СНИМКА)

Николета Маданска отпразнува рождения си ден в много тесен семеен кръг. Спортната водеща чукна 39 години в началото на юли. От миналата година тя е разделена с бащата на синовете си - Венелин Петков, в момента няма друг мъж до себе си.
„Слънце, вода, най-любимите момчета на света! Друго не ми трябва!", написа блондинката и пусна снимка в социалната мрежа с децата си.
Вижте тази публикация в Instagram.
Откакто се раздели с Венелин, Николета живее със синовете си Йоан и Михаил в село Лозен. Тя напусна жилището на Петков в Бистрица и се нанесе в кащата на родителите си. Журналистката споделила пред свои близки, че сега се чувствала много по-спокойна и уверена. Майка ѝ помагала с грижите за децата, а и семейният имот бил достатъчно голям, за да побере всички.
От известно време Маданска не искала даже да чува за Петков и неприятния му характер. Налагало се да поддържат комуникация заради наследниците си, но водещата ограничила до там контактите си с бившия.
Навръх рождения си ден Николета се показа с хлапетата в надуваем басейн в двора си. Бившият шеф на Би Ти Ви новините пък публикува снимка във Фейсбук от морето. Той е запален сърфист и обича да пори вълните. През студените месеци предпочита ските. Даже сближаването му с Николета преди години се случило по време на почивка в зимния курорт Банско. Уви, любовната им идилия не продължи дълго след като бе отстранен от директорския пост в телевизията, Венелин започна работа като учител в частно школо. Той преподава „Глобални перспективи" изцяло на английски език.
Възпитаниците му са деца от първи до пети клас. Дейността му е лека и приятна, но заплатата му не е чак толкова висока като в Би Ти Ви, издават запознати. Наложило се рязко да свие бюджета си - това била и основната причина за раздялата му с Николета Другата била свързана със сприхавия му нрав. Спортната журналистка в момента не работи, защото o]e е в майчинство. С две малки деца тя още не е решила дали да се върне към медийните си изяви. Напоследък чаровната блондинка все повече се увлича по готвенето и мечтае някой ден да го превърне от хоби в професия. Водещата открай време иска да отвори сладкарница, където да предлага домашни торти.
Сладките изкушения са силната ѝ страна, дори лично приготвя такива за празниците на синовете си. “Много обичам да правя сладкиши. Това е мое хоби от години, а мечтата ми преди телевизията беше да имам собствена сладкарница. Може и в бъдеще да се осъществи, кой знае.
Тортите за месечинките на децата приготвям с особен сантимент. Старая се всеки път да са различни - чийзкейк с бял шоколад и малини, морковена с ананас, чийзкейк с лайм брауни с горски плодове, кейк с тахан и банани, медена с праскови и маскарпоне. Голяма част от рецептите са от любимата ми книга", разказвала е Николета. След раздялата с Венелин тя наблегнала на готвенето, за да разпуска напрежението, и така още повече усъвършенствала кулинарните си умения.
Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация




Легендата Лайнъл Ричи празнува 77-и рожден ден днес
Никол Кидман празнува рожден ден днес – една киноикона на 59 г.
Музика, литература, смях и детски приключения дават старт на лятото със SoFest Summer
Легендата на полското кино Барбара Брилска навърши 85 години самотна и болна
Саня Армутлиева на 55 г.: „Желязната лейди“ на българската музика
"Музикалният ум зад бритпопа" Ноъл Галахър става на 59 години
Башар Рахал показа порасналото си момче (СНИМКА)
112 години Левски: Синята магия, която не угасва
ЦСКА с официално изявление за Фьодор Лапоухов
Катлийн Търнър на 72 г.: Жената с най-разпознаваемия глас в Холивуд
29-годишнен е бил водачът на мотоциклета, който загина при катастрофата в Русе вчера
Километрични задръствания към Гърция и това лято, рекорден трафик спря движението по „Струма“
Спортът отвъд резултатите: абонирайте се безплатно за нов специален бюлетин
Кирил Дмитриев определи оставката на Киър Стармър като „сигнал за застъпниците на войната“
Премиерът на Великобритания подаде оставка
Дмитриев: Оставката на Стармър е сигнал за поддръжниците на войната
Православието ни е в същите ръководни ръце като правосъдието ни
Световният форум Webit 2026 започва в НДК с фокус върху AI трансформацията
КЗП с масирани проверки за нелоялни търговски практики по Черноморието
Български и румънските власти разбиха трансгранична мрежа за клониране на карти за гориво