Бритни Спиърс издава мемоарите си "Жената в мен" през октомври (СНИМКА)

След дълго чакане автобиографичната книга на поп принцесата Бритни Спиърс вече е тук. Мемоарите на певицата, които носят заглавието "Жената в мен", ще бъдат издадени на 24 октомври, съобщи издателят на книгата, цитиран от CNN.
Биографията ѝ е обявена за "смела и удивително трогателна история за свободата, славата, майчинството, оцеляването, вярата и надеждата".
Позовавайки се на знаменателното съдебно заседание през 2021 г., на което Спиърс поиска от съдия от висшия съд в Лос Анджелис да прекрати 13-годишната ѝ опека, Дженифър Бергстрьом, старши вицепрезидент на издателство Gallery Books, заяви в изявление, че "убедителните показания на Бритни в открито съдебно заседание разтърсиха света, промениха законите и показаха нейната вдъхновяваща сила и смелост". "Не бихме могли да бъдем по-горди да ѝ помогнем най-накрая да сподели историята си", добави Бергстром.
Britney Spears announces memoir ‘The Woman in Me.’ Out October 24th. pic.twitter.com/sLoNmGa4x3
— Pop Base (@PopBase) July 11, 2023През юни 2021 г. Спиърс свидетелства, че чувства, че попечителството над нея от страна на баща ѝ Джейми е "злоупотреба", и моли то да бъде прекратено. Тогава тя каза: "Просто искам да си върна живота. Минаха 13 години и това е достатъчно.", припомня vesti.bg.
В крайна сметка съдът отсъди в нейна полза и настойничеството е прекратено месеци по-късно.
"Влиянието на споделянето на нейния глас - нейната истина - беше неоспоримо и промени хода на нейния живот и живота на безброй други хора", се казва в прессъобщението за книгата, като се добавя, че мемоарите на Спиърс "осветляват трайната сила на музиката и любовта - и важността на това една жена да разкаже собствената си история, при собствените си условия".
Във вторник Спиърс сподели пост в Instagram, в който също обяви датата на излизане на книгата си, като във видеото се появи текст, който гласеше: "Тя идва... Моята история, при моите условия, най-накрая".
Вижте тази публикация в Instagram.Прочети цялата публикация




Грандамата на българския джаз Камелия Тодорова празнува рожден ден днес
В памет на Калин Терзийски - За живота, смъртта и лицемерието
Бритни Спиърс се нахвърли срещу семейството си по празниците
Георги Тошев сподели ценен съвет от Далай Лама
Оживелият в Некропол. Част I
Кремъл плаши с война от ТВ екран ЕС, Армения и Средна Азия
2026 г. може да се окаже най-опасната година за света от 1945 г. насам
Експерт по Русия предупреждава: Европа преживява последната си година на мир
Инвазията на САЩ във Венецуела и многополюсният свят, в който живеем
Бритни Спиърс взе драстично решение: Спира да пее в САЩ
Военнослужещи от ВМС унищожиха невзривен боеприпас, намерен в Бургас
Горещините диктуват нови промени в програмата на Australian Open
Надя Младенова е стана началник на кабинета на президента Йотова
Двама шофьори от Бургаско в ареста с над 2,5 промила алкохол
Биоразградимите отпадъци в Бургас се превръщат в енергия и компост, когато се изхвърлят правилно
Как Джорджия поставила ултиматум към Стивън Роуз и днес са семейство
Лидия разкри истината за годежа (СНИМКИ)
Управител на българска компания е осъден в разследване на Европейската прокуратура
Двама, седнали зад волана на кокаин в Бургаско, нощуваха в ареста