Софи Маринова не иска да чува за Гринго: Мястото му е в затвора!

“Нямам нищо общо с този човек вече! От години нито съм го чувала, нито съм го виждала! Ние се разведохме и вече не сме съпрузи. Той какви ги върши, изобщо не знам. Да лежи в затвора - там му е мястото!". Този емоционален коментар сподели пред репортер на „Уикенд" в сряда Софи Маринова за новината, че бившата ѝ половинка Тодор Давидов - Гринго отново е арестуван.
Цял цирк е спретнал агресивният Гринго по време на ареста му пред автомивка в Айтос. Той нападнал с нож свой съгражданин заради стар конфликт помежду им и го заплашил, че „ще го направи на две парчета". Двамата били в обтегнати отношения, тъй като от една година Гринго дължал голяма сума пари на въпросния мъж, а след това се покрил и отказвал да ги върне. През последната година той дори имаше проблеми с властите в Германия, където се говори, че е излежал няколкомесечна присъда.
Двамата се засекли в автомивката, където избухнал скандалът. Конфликтът между двамата започнал преди една година. Ахмед, който повече от 10 години живее и върти строителен бизнес във Франция, имал сделка с Гринго за автомобили. Явно при сделката е имало проблеми, след като бившият на Софка задлъжнял. Разлюбеният съпруг на ромската певица побеснял, след като човекът си поискал парите.
Гринго дори извадил нож и се опитал да го нападне. Той толкова се бил разбеснял, че присъстващите на грозната сцена мъже не успели да го озаптят. Екшънът е заснет от охранителната камера, а записите вече са иззети от полицията и ще бъдат предоставени на съда.
„Ще те излежа за 3-4 месеца и пак ще изляза, никой в България не иска да си има работа с мен", казал известният с агресивния си характер айтозлия. „Скочи ми с нож, искаше да ме убие, каза, че ще ме направи на две парчета и че ще ми запали колата", свидетелства от своя страна Ахмед Ахмедов, който се зарича, че ще си търси правата.
След саморазправата, побойникът избягал, но не след дълго е арестуван в РУ на МВР - Айтос, след като е подаден сигнал срещу него.
Подобни екшъни с участието на Гринго не са рядкост. За последен път отношенията им със Софи Маринова бяха прекъснати след побой в заведение на Коцето, заради който Гринго беше закопчан. След това циганинът духна в Германия, където според източник на „Уикенд" също е лежал в затвора, след като се сбил със свой братовчед.
Софи Маринова признава, че е вдигнала ръце от него. Тя няколко пъти се събира и разделя с него, но преди година и половина окончателно взела решение, че няма бъдеще с него. Преди това той я беше напердашил здраво, като при един от екшъните дори супи ръката ѝ. На фона на последните случаи у нас певицата, а и която и да е жена, не трябва да има и капка толерантност към насилието под всякаква форма.
Прочети цялата публикация



Борис взе втора поредна победа в „Като две капки вода”
Кръгът Орбан: прехвърлят пари в чужбина и планират бягство?
Гала опроверга слуховете, че ще я сменят: Вечно изпадам зад борда!
Пропуква ли се митът за недосегаемостта на Путин?
Погребах Мис Бони: Борислав Соколов за маските, които не иска да носи (ВИДЕО)
Орбан се отказва от депутатското място, иска да остане лидер на ФИДЕС
Ние, отбранителите
Убиецът на Милен Цветков излиза от затвора
Иран не бърза да преговаря със САЩ: Каква е тактиката
Софи Маринова се изръси за новата кола на Лоренцо
Халф на Лудогорец е готов за игра
Дъщерята на Никол Кидман е в трудни отношения с баща си след развода на родителите ѝ
Георги Клисурски: Трябва да се изрежат ненужните разходи и тогава да се мисли за други мерки
На лидерска среща: ПП-ДБ решават дали продължават заедно
Предстои студен период със слани и ниски температури
ЕЦИХ „Загоре“ показва иновациите, които превръщат Стара Загора в дигиталното сърце на България
Фестивал на знанието – пролет 2026 представи научната мощ на Тракийския университет пред ученици от цялата страна
Жълт код за значителни валежи с гръмотевици и градушки в Югозападна България днес
Анри възхитен от ПСЖ – Байерн: „Това беше всичко, но не и скучен футбол“