Ивайло Захариев съди БНТ заради "Под прикритие" (ВИДЕО)

От време на време се появяват информации, че култовият сериал "Под прикритие" ще се завърне на екран с нови серии. Но зад кулисите на филма се оказа, че има доста гнили неща, които няма да позволят неговото продължение.
Един от главните актьори - Ивайло Захариев, е предприел съдебни битки срещу сериала и БНТ. Това разкри той в любопитно клипче в TikTok.
Той качи видео в социалната платформа и коментира новината, че пускат сериала отново, Захариев казва: „Това е страхотно!“, което по реакцията му не личи да е така.
Във видеото Ивайло казва, че води дело срещу БНТ, именно заради сериала „Под прикритие“.
@ivaylo.zahariev Делото срещу @BNT по случая с #ПодПрикритие ♬ Mein Herz brennt - Rammstein
Той попита своята аудитория: „Искате ли да ви разкажа малко повече защо се стигна до това дело?“
Веднага заваляха любопитни коментари и версии. Някои смятат, че националната телевизия крие истинския приход от сериала и съответно ощетява актьорите от процент. Това се смята за една от причините Ивайло да си търси правата по съдебен път.
В следващо видео той сподели, че съдията е излязал с решение в негова полза. "Не знам защо това решение ме кара да се ядосвам. Да се чувствам омерзен и обиден. Защо тази нищожност на решението ме кара да кипя от емоция, която не ми дава възможност да структурирам и да разкажа какво се случва. Ще изчакам няколко дни да си избистря мозъка и да разкажа всичко подробно", гневи се той в TikTok, пише blitz.bg
Прочети цялата публикация



Нов живот с вяра и движение – Ивайло Захариев на живо: ОЧАКВАЙТЕ
Лъжи, клевети, внушения: руските фейкове и германският вот
Лудогорец записа трета поредна победа в първенството
От „Крайова Максима“ до войната на клонингите: Тайните и скандалите в историята на днешния съперник на Левски
Евакуираха 186 пътници от заседнал круизен кораб в Дунав, няма пострадали
Писател: Гинка от „Оборище“ и умните и красивите от жълтите павета са пред инфаркт заради Карбовски
1 на 15 милиона: Многодетна майка роди здрави четиризнаци (ВИДЕО)
Адвокатът на Явор Бахаров: Явор няма да влезе в затвора!
Селена Гомес страстно разцелува съпруга си Бени Бланко за рождения си ден (СНИМКИ)
След 5 месеца на поста махат охраната от хижата на ужасите "Петрохан"
Първият домашен робот у нас: Бизнесдама го взе за охрана, чистене и готвене
Жега в Бургас, спасението е на плажа
Георги Русев: Дано Левски и другият евроучастник да се класират в основната фаза
Здравето започва от доброто кръвообращение
„Днес трябваше да бъде нашата сватба": Вдигнаха протест след смъртта на Даяна
Жълт код за опасни горещини в Благоевградско в четвъртък
Кметът на Банско за скандала с италианските младежи: Липса на възпитание и самоконтрол, но не и етнически конфликт
Като картина на Ван Гог: Публикуваха невиждани кадри на Слънцето с най-детайлните изображения досега (СНИМКИ)
Убийството в Пловдив: Жертвата е 31-годишен мъж от Кричим
Ново попълнение на Челси: Нямам търпение да играя във Висшата лига