Mиле Китич идва за голям концерт в София

Легендарната сръбска звезда Mиле Китич пристига за голям концерт на 20 септември в столичната зала "Арена София".
След огромния му успех през годините, обичаният изпълнител ще се срещне отново с феновете си у нас. Звездата пристига в София с голям сръбски оркестър и дори си води подгряващ изпълнител от Сърбия - Pedja Medenica. Очаква се и известна българска поп фолк звезда да се включи в събитието на 20 септември. Името ѝ ще бъде обявено допълнително, предаде dir.bg..
Миле Китич обещава грандиозно и емоционално шоу с най-големите си хитове през неговата 40-годишна кариера. Ще звучат любимите на публиката - "Casa ljubavi", "A mi smo bili", "Mi smo bili jedan zivot", "Jasmina", "Svi su tu", "Bomba", "Milioni, kamioni", "Pije mi se" и още много други.
Прочети цялата публикация



Мелодичната блек метъл банда „Vinterland“ от Швеция ще свири за първи път в България на 24 януари 2027 г.
Цеца за Октомврийската революция в Арената
Световноизвестният пианист Кирил Герщайн с ексклузивен концерт в България през юли
Гордана Силяновска идва у нас за среща с Илияна Йотова
A$ap Rocky с първи концерт в България през октомври
Световната хип-хоп звезда A$AP Rocky с първи концерт у нас на 9 октомври
A$ap Rocky с първи концерт в България през октомври
Ултиматум или блъф: играе ли Радев на твърде високо ниво срещу САЩ за „самолети срещу визи?
Хари Кейн разпуска на кънтри концерт (СНИМКИ)
Азербайджанската кухня – легенди, поезия и вино
Горещата вълна в Европа продължава поне до средата на седмицата
Биелса призна за фаталния спад в интензивността срещу Кабо Верде
Трагедия край Китен! Пловдивчанин се удави
Делегация на талибаните е очаквана днес в Брюксел
От рибарската мрежа до ресторанта: Как расте цената на рибата
Пътят до столичното метро – мисия възможна ли е за хора със зрителни увреждания?
Повечето британци са разочаровани от Брекзит