Fakti.bg | 18.09.2023 07:11:08 | 50

Бибишков герой за Ювентус U17

Българският национал до 17 години Марсел Бибишков вкара първия си гол в италианското първенство. Той беше точен за формацията на Ювентус U17 при домакинската победа с 2:0 над Реджана в мач от втория кръг.

Бибишков започна като резерва, но се появи в игра в 70-ата минута. В този момент резултатът беше 1:0 за „бианконерите“ след гол на Франческо Леоне малко преди края на първото полувреме. Десет минути след появата си в игра Бибишков се разписа и оформи крайния резултат.

Марсел Бибишков премина в Ювентус през това лято. С екипа на "бианконерите" той спечели международен турнир в Берлин, като на финала италианският тим надви Порто след дузпи, а българинът реализира един от ударите от бялата точка, предава БЛИЦ.