Тони Димитрова защити Петя Дикова: Срамът не е за нея! (СНИМКА)

Новината, че Петя Дикова е свалена от ефир заради невъзпитаното поведение в ефир от страна на децата на певицата Виктория Терзийска, обиколи за часове публичното пространство, предизвиквайки вълна от реакции. Най-горещо обаче, както обикновено, е в социалните мрежи, където и Тони Димитрова открито подкрепи Петя Дикова.
"Че каква е вината на Петя? Какво да направи? Да ги изгони? Срамът не е за нея!... Как да се справи? Поставете се на нейно място! Как бихте постъпили? Аз също щях да се смутя, то беше ужасно. Жалко!", такъв коментар написа под публикация с въпросната новина Тони Димитрова и отприщи серия от реакции и на други учудени от тв казуса.
"Интересно Дикова каква вина има? На страницата на Вики Терзийска имаше безброй негативни коментари и тя твърдеше, че проблем с децата ѝ Няма ! Така, че проблемът явно Е за Вики", пише под коментара на певицата потребител. А друг признава:
"Аз напуснах училище, на 3 минути отсреща, постоянно място, заради такива невъзпитани и неуправлаяеми деца и техните претенциозни родители....В пубертета вече положението става отчайващо".
"То като ѝ видиш морала на Терзийска, ти става ясно!", пък гласи поредната реакция, пише още "Блиц".
Прочети цялата публикация



Виктория Бекъм пусна СНИМКА с баща си Тони от 80-тия му рожден ден
Майкъл Джексън искал да се ожени за Бионсе или принцеса Даяна
Хиляди албанци на бунт срещу мегапроект на зетя на Тръмп край Адриатика
Прогресивна Африка в България
Тръмп обяви „пълна и безусловна подкрепа“ за десен колумбийски кандидат за президент
Ресторант в Токио показа новата светска двойка Кендъл Дженър и Джйекъб Елорди (СНИМКИ)
Образователни концерти на Квартет "Класико" и Вълшебната арфа на Яна Дойнова" в София, част от Концерти за малчугани и великани и МФ "Софийски музикални седмици"
29 май 1953 г.: Едмънд Хилари и Тензинг Норгей стават първите хора, стъпили на Еверест
Сузанита с подробности след тежката операция на носа си (СНИМКА)
Израелската армия: Напуснете веднага военната зона!
За силата на духа: София ще е домакин на Световното първенство за спортисти със синдром на Даун
В Стара Загора пръскат срещу комари по график в различни райони на града
Военната прокуратура и ДАНС проверяват договори за над 100 милиона лева в МО
Звезден състав пристига в Бургас с комедията "Тиха, луда нощ"
Тоталната щета "ДаллБогг": КФН отне лиценза на доскорошния застрахователен лидер
Apple обновява CarPlay в iOS 27 с поддръжка на видео, Siri AI и подобрена навигация
Ново оборудване и защитни средства за пожарникари и доброволци в Бургас
Дете е в критично състояние след като се удари с колелото си в камион в Пловдивско
Министърът на спорта: Загубите на Национална спортна база са няколко милиона