Виктория Бекъм с подробности за предполагаемата изневяра на Дейвид

В новия минисериал на Netflix, който стартира на 4 октомври, Виктория и Дейвид Бекъм разказват пред камера за живота си като двойка, съставен от възходи и падения.
Семейство Бекъм са в светлината на прожекторите на Netflix. Стрийминг платформата стартира своя минисериал, посветен на Дейвид Бекъм. Документалният филм в четири части разглежда кариерата на бившия футболист, както и личния му живот в светлината на прожекторите с известната му съпруга Виктория и четирите им деца.
Обикновено дискретната бивша "спайска" разкрива няколко тайни за брачния си живот. Освен че се връща към първите срещи - на паркинги - с футболиста, тя разказва и за слуховете за изневяра, които поставят брака ѝ на изпитание преди двадесет години. Докато Дейвид Бекъм живееше в Испания и играеше за "Реал" (Мадрид), се твърдеше, че спортистът се е сближил с асистентката им Ребека Лоос.
"Това беше най-трудният момент за нас. Защото сякаш светът беше срещу нас. Ние бяхме един срещу друг, ако трябва да съм напълно честна. Когато бяхме в Испания, нямахме усещането, че сме заедно. И това е тъжно. Дори не мога да ви кажа колко трудно беше. И как ми се отрази", разказва Виктория Бекъм.
По времето, когато се присъединява към "Реал" (Мадрид) през 2003 г., Дейвид Бекъм се премества в Испания сам, оставяйки Виктория със синовете им Бруклин и Ромео в Англия. "За една нощ съм продаден, в следващия момент съм в един град, не говоря езика. По-важното е, че нямах семейство", спомня си спортистът в минисериала си.
"Честно казано, не знам как се справихме с това. Виктория означава всичко за мен, да я видя наранена беше невероятно трудно, но ние сме бойци и в онзи момент трябваше да се борим един за друг, трябваше да се борим за семейството си", допълва той, цитиран от БГНЕС.
В крайна сметка Виктория и децата се преместват в Мадрид, където през 2005 г. се ражда третият син на двойката - Круз. Ново начало за двойката, която най-накрая е преодоляла този болезнен период. Това лято бившият спортист и модната дизайнерка, които сега живеят между Англия и Флорида, отпразнуваха 24 години брак. На премиерата на минисериала на Netflix, състояла се в Лондон, Виктория и Дейвид Бекъм бяха с цялото си семейство пред погледите на фотографите.
Прочети цялата публикация



Семейните драми в Бекъм продължават: Бруклин отново отсъства
Семейство Бекъм направи първа крачка към помирение с Бруклин Бекъм от години (СНИМКА)
Виктория Бекъм продава козметичния си бранд за 100 млн. долара
Започва петият и последен сезон на Stranger Things (ВИДЕО)
Венецуела описа като абсурден плана на САЩ, свързан с "Картел де лос Солес"
Бивша порноактриса коментира слухове, свързващи я с футболист на Атлетико Мадрид
ДБ внасят в парламента промени в закона за НСО: Охраната на Пеевски трябва да бъде свалена
Тотнъм надви чешкия Славия Прага с 3:0 в ШЛ
Формула 1 Екстра (09.12.2025)
Великобритания и Норвегия ще пазят подводните кабели от врагове с помощта на AI и автономни кораби
Борисов: След 1 януари ще говора за оставки
Треньорът на Реал Мадрид заложен на дузпата в ключов мач от Шампионската лига
Борисов: След 1 януари ще говоря за оставки и протести
Петър Гюзелев – 80 години от рождението на един от бащите на българския рок
Борисов: Ще говоря за оставки и протести, след като българите започнат да теглят от банкомата в евро
ДБ внасят промени в закона за НСО: Охраната на Пеевски трябва да бъде свалена
НС обсъжда шестия вот на недоверие към правителството. Само ''Величие'' подкрепи ДПС-НН за закриване на КПК
БАПФ: Отново оставаме пренебрегнати и отхвърлени от здравната система
Връчват Нобеловата награда за мир в отсъствието на носителката ѝ
ЕС постигна ключово споразумение за 90% намаление на емисиите до 2040 г.