Лекари разочаровали Емилия с лоша прогноза (ВИДЕО)

Емилия, чието трето дете е вече на 1 годинка и половина, споделя как съчетава майчинството с многобройните си професионални ангажименти.
Обичаната поп фолк изпълнителката избра да се завърне на музикалната сцена скоро сред като на бял свят се появи втората ѝ дъщеричка, плод на любовта на певицата с настоящия ѝ съпруг Жорж Башур.
“Тя е на годинка и половина в момента. Не е по-различна от всички деца. Много спокойна е. Както всяко дете, обича разходките, игрите на площадки с други деца. Спи на обяд, храни се много добре и ѝ личи, защото ми е голяма бузанка, с едни хубави сини очи… Голяма радост ни е и съм благодарна на Господ, че ни дари с това щастие!” – разказва в “На кафе” щастливата майка и разкрива, че името на момиченцето си избрала тя – Жоржина.
Емилия е споделяла в интервюта, че лекари са ѝ казвали, че няма да може да се сдобие с трето детенце.
“След трагедията, която ни се случи, имахме лоши изследвания двамата с Жорж и ни казаха, че няма как да имаме деца по нормален път. И понеже и той, и аз имаме деца от предишните си бракове, се отказахме. Не ни беше фикс идея и в един момент се получи, без да сме правили някакви усилия. Божа работа! Сега сме много щастливи”, споделя вълнението си певицата.
Емилия не крие, че и двамата със съпруга ѝ обичат децата и казва: “Говорим си с него, че ако бяхме по-млади, нямаше да спрем дотук с децата. Много сме щастливи с толкова много деца”.
Не иска да споделя в социалните мрежи много снимки на наследниците си и подчертава, че е тяхно право да решат един ден дали искат да се показват онлайн.
“Аз съм известна, но сама за себе си съм решила да съм известна с моята професия. Отдавна съм приятел с почитателите си, но децата гледам много да не ги качвам, даже малката не сме я качвали. С Жорж смятаме, че още е много малка и тя няма избора да каже дали иска, или не иска. Иван и Софи също не желаят да бъдат в медийното пространство. От време на време, много рядко качвам техни фотоси и видеа. Мира изявява някакво желание да бъде приятел с моите почитатели. Иначе за мен е задължително да бъда по-близко до феновете, да знаят какво обичам”, откровена е певицата.
Прочети цялата публикация




Мария Илиева пред Мон Дьо: "Научих колко жестоки могат да са хора, които дори не те познават." (ВИДЕО)
"Изтегляме", "няма да го изтеглим": маневрите на Борисов
Алекс Сърчаджиева изригна срещу риалититата и инфлуенсърите: Любовта не е кола и часовник (ВИДЕО)
Млади лекари протестират в София, блокираха „Орлов мост“ (ВИДЕО/СНИМКИ)
Млади лекари протестират в София, блокираха „Орлов мост“ (ВИДЕО/СНИМКИ)
Ученици от Банско танцуват хоро и се упражняват в голямото междучасие (ВИДЕО)
Големият победител от фестивала в Кан "Сантиментална стойност" излезе по кината (ВИДЕО)
Минувач бе обявен за герой, след като обезоръжи нападател в Сидни
Смел зарзаватчия отнел оръжието на стрелеца в Сидни
Роденият във Великобритания равин Ели Шлангер е сред убитите при атаката в Сидни ВИДЕО
Димитър Митов и Абърдийн с драматичен обрат срещу Килмарнък в Шотландия
Зеленски се отказва от амбицията си за НАТО срещу гаранции за сигурността на Украйна
Кървавата Ханука в Сидни: 16 жертви, "иранска връзка" и герой, който спаси стотици
Илия Груев с нов шеф в Германия
Лостът на Мадуро при преговори с Тръмп - петролът
Дух на приятелство на терена в Созопол: "Аполония Понтика" сечели с 3:1 срещу гръцкия "Athletic Union"
Илиян Филипов: Ботев (Пловдив) премина през бурите и устоя
Денис Дресър ще се грижи за приходите в OpenAI
След повече от 232 години: САЩ спират сеченето на монети от 1 цент
Хендерсън посвети първия си гол аз Брентфорд на Диого Жота (снимка)