Излязоха ужасяващи подробности за новия футболист на Берое

Берое вече обяви привличането на Себастиан Вия. Бившият футболист на Бока Хуниорс пристига в Стара Загора като свободен агент. 27-годишният колумбиец е получил условна присъда от две години и един месец заради два големи скандала.
Сега, паралелно с потвърждаването на трансфера му в Берое, излязоха подробности за кошмарните случаи.
Всъщност, оказва се, че в случая става въпрос за физическо насилие. Преди пет години Вия живее с приятелката си Даниела Кортес. Всичко между тях уж е наред, когато в един момент футболистът започва да си пийва повечко. Това разкрива самата тя.
„Когато той премина в Бока през 2018 година, взе да пие. Веднъж ме ритна в корема след скандал. След няколко вечери ме преби с удари в главата, бедрото, гърба. Всичко това се задълбочи. Почти през две-три нощи имахме скандали. Той се държеше ужасно с мен. Не издържах и проговорих“, откровена е Кортес. Тя логично го изоставя. После среща друг мъж, от когото днес има дете и вече живее щастливо.
Даниела печели заведеното дело срещу Себастиан, който е осъден условно на две години и един месец.
Това обаче не е всичко за новото попълнение на Берое. През 2021 година той е обвинен от друга жена в опити за изнасилване и убийство. Момичето описва екшъна в цели 11 страници, от които косите и на хората с най-железни нерви могат да настръхнат.
На 26 юни 2021 година Себастиан закарал жената, чието име не се споменава, на барбекю, където присъствали негови съотборници от Бока Хуниорс. След като си пийнал здраво, той накарал играчите да си тръгнат, за да остане насаме с дамата.
Жертвата твърди, че играчът бил изпил над 1 литър уиски. След като тя отказала да правят секс, Себастиан започнат да хапе устните ѝ, опитвайки се първо да я изнасили, я после и да я убие. Поне така твърди жертвата.
Прочети цялата публикация



Берое привлече опитния флангови футболист Симеон Вешев
ЦСКА привлича бившата звезда на Интер Стефано Сенси срещу символична сума
ЦСКА има списък с набелязани вратари, Сенси се съгласил на нов договор на Анортозис
Брайтън привлече хърватски национал от Тотнъм
Кристиян Балов дебютира за Цървена звезда при загуба от руския шампион
Тотнъм дава 100 милиона евро за звездата на Борнемут Ели Крупи
Чисти са алкохолните проби на шофьорите от поредната трагедия с ТИР на "Тракия"
Лудогорец се разбра за футболист от Мондиал 2026
Ман Сити привлече английски талант
Лумбард Делова вече не е футболист на ЦСКА
Илияна Йотова: В момент, когато Европа пише нова страница от своята история, България и Франция ще продължат да работят рамо до рамо
"Мястото на България не е там". А къде е, господин Радев?
Излезе първият трейлър за сериала за Джокович
Ученици от Благоевград създадоха проект за борба срещу разхищението на храна
Тръмп казал на Нетаняху да изкара армията от Сирия и Ливан, пише медия в САЩ
Разлог посреща XIX Национален мото рок фест „Предел“ 2026
Проверка след клип в социалните мрежи: 13-годишно дете е шофирало автомобил във варненско село
Левски – Борац /състави/
НА ЖИВО: Левски - Борац Баня Лука 0:0
Последните новини преди Левски – Борац