Fakti.bg | 16.11.2023 17:40:14 | 57

Отборът на "Героите от САЩ'94" победи тима на румънския парламент

Отборът на "Героите от САЩ'94" победи с 4:2 тима на румънския парламент в шоу-мач, който се изигра на стадион "Локомотив" в Пловдив.

Двубоят бе във формат от две полувремена по 30 минути и предложи много емоции за зрителите. Головете за "лъвовете" бяха дело на Дончо Донев, Красимир Балъков, Мартин Камбуров и Даниел Боримиров, а за гостите от Румъния точни бяха Роберт Сигиартау и Николае Георгеску.

Капитан на българския отбор бе Христо Стоичков, а в състава личаха имената на Радостин Станев, Станислав Ангелов, Елин Топузаков, Цанко Цветанов, Гошо Гинчев, Дончо Донев, Бончо Генчев, Красимир Балъков, Даниел Боримиров, Александър Александров, Емил Кременлиев, Златко Янков, Мартин Камбуров, Диян Петков, Петър Михтарски и Димитър Телкийски.

Организатор на събитието бе Венцислав Рангелов, а основен спонсор - единият от двамата собственици на Локомотив Пловдив - Христо Крушарски.