Семейството на Теди Александрова ѝ търси мъж от ромски произход
Фолк певицата Теди Александрова е на 32 години, но все още няма сериозна връзка, не може и дума да става за брак и семейство. Причината не е в това, че на певицата ѝ липсват ухажори - напротив. Както около всяка по-засукана и предизвикателна фурия като нея, камо ли чалгарка, е пълно с мераклии. Работата обаче е там, че Теди трябва да отказва на всички.
Защото семейството ѝ настоява да им доведе зет от ромски произход и не дават да стане въпрос за друго.
Както отдавна се знае, самата Теди е от такова потекло и не се срамува от това, дори обратното. Тревожи я обаче фактът, че приятелският ѝ кръг и този на колегите ѝ са основно българи, което затруднява много избора ѝ.
Припомняме, че Александрова имаше един шанс, който за жалост ѝ се изплъзна и той беше с Емрах Стораро, пише Флагман. Както е известно, Емрах и фамилията му Стораро са турски роми, а връзката на Теди и Емрах се приела крайно радушно от семейството ѝ. Малкият син на Тони Стораро обаче не само не пожела брак с певицата, но дори многократно ѝ изневери, счупи ѝ носа и я заряза след изпълнена с перипетии и скандали връзка.
"Гадно е, че Теди си кукува самичка. Какво ли не прави, за да привлече някой подходящ, дори вече без дрехи се пуска, но ей на - няма", коментират близки до нея източници.
Прочети цялата публикация



Семейство търси изчезнал около река Марица млад мъж
Защо Радев брани руския патриарх? Архим. Никанор пред ДВ:
Нина Добрев се появи с ново гадже след проваления годеж (СНИМКИ)
Духът от Анкара и неохотната българска европеизация
Брад Пит и Инес де Рамон си размениха гореща целувка на Световното първенство по футбол (СНИМКИ)
Андреа за конфликтите си в поп фолка: Джорджан ми дължи пари, с Анелия и Галена вече не сме приятелки
Зов за помощ
Бивш треньор на "соколите": Ще съдя тези, които ме нападнаха и заплашваха във Варна
Огромна трагедия! На 36-години почина синът на Весела Лечева след тежък инцидент в Гърция
Меган Маркъл и децата все пак ще се присъединят към принц Хари във Великобритания
Украински дронове са поразили последния най-голям нефтохимически завод в Русия
Шофьорът, предизвикал верижен удар на лобното място на Филип, с 3,59 промила алкохол (видео)
Манчестър Юнайтед официално обяви ново попълнение
УНИЦЕФ България стартира нова фондонабирателна кампания: „Чуждо дете няма“
Кола удари линейка край Враца, спешният автомобил пътувал с пациент за „Пирогов“
Затварят част от кръстовище в ж.к. "Зорница"
Министър Шишков: Ще преодоляваме наследените проблеми по законен път, поставяме началото на по-тясна комуникация с общините