Андреа оплю инжекциите за отслабване
Надали има жена, която не е чувала за така популярните инжекции „за отслабване“ Оземпик. Всъщност, това далеч не е препарат за загуба на тегло, а лекарство за диабет и инсулинова резистентност. Това обаче не пречи на много родни красавици и поп-фолк изпълнителки да прибягват до крайни мерки, като използването на Оземпик, за да лишат иначе слабите си тела от още 4-5 килограма.
Единствено Андреа оплю модерния препарат. Оказва се, певицата е голям противник на новата мода в свалянето на килограми, пише iwoman.bg. Мнението си по върпоса Андреа сподели в лайвстрийм в социалните мрежи.
"Как Оземпикът е топ, ужасен е! Вреден е! Лицето ти увисва, чувстваш се ужасно. По-добре е да се отслабва по традиционните методи. Въобще не почвайте да взимате неща без да сте се консултирали с вашия лекар!“
Прочети цялата публикация



Битката при лекарствата за отслабване се измества от инжекциите към таблетките
Франция първа в ЕС ще покрива цената на лекарства за отслабване
Шарън Озбърн пропусна откриването на статуя на Ози Озбърн заради спешен здравословен проблем
Сделката с Иран преначертава картата на Близкия изток
Джели Рол проговори за изненадващия развод: Тя си остава най-добрият ми приятел!
Директорът на Ferrari: Да говорим за титлата е най-лошият подход
Революционен обрат: Препаратите за отслабване подобряват качеството на спермата и вдигат тестостерона
Шефът на Ферари: Да говорим за титлата е най-лошият подход
Санкционирани за търговия с пептиди все още няма, два сайта са свалени
С безплатни 2 чанти на самолета: Андрей Новаков и ЕП задължиха авиокомпаниите
Биелса призна за фаталния спад в интензивността срещу Кабо Верде
Трагедия край Китен! Пловдивчанин се удави
Делегация на талибаните е очаквана днес в Брюксел
От рибарската мрежа до ресторанта: Как расте цената на рибата
Пътят до столичното метро – мисия възможна ли е за хора със зрителни увреждания?
Повечето британци са разочаровани от Брекзит
Новият Alpine A110 с премиера на Goodwood Festival of Speed 2026
Мелони отговори на критиките на Тръмп: Не смятам споровете за достойни за лидери