Наталия Попова застава начело на новия отдел "Екология" в община Благоевград, Елена Ерделска освободи поста в "Озеленяване"

Наталия Димитрова-Попова ще оглави отдел "Екология" в администрацията на кмета М. Байкушев, Попова вече е част от отдела, но отделът все още не е попълнен. След назначението на останалите 5-има, Попова ще поеме функциите на негов шеф. Отдел „Екология“ се откри с влизане в сила на новата административна структура, одобрена от ОбС на последната за 2023 г. сесия. Числеността му е 6 човека Наталия Димитрова бе на кандидат за общински съветник от листата на ПП-ДБ, но не...
Продължава
Прочети цялата публикация



Янтра обяви новия си треньор
Станислав Генчев официално пое Ботев Пловдив
Гимназисти успешно приключиха практическо обучение в общинската администрация Благоевград
БФС прие нова организационна структура
Юристът Лилия Малешевска е новият секретар на Oбщина Благоевград
Емил Пармаков поема временно поста на главен секретар на МВР след оставката на Георги Кандев
Изненадващо! Зам.-кметът Станислав Кимчев напуска община Благоевград, Боряна Шалявска поема ресора
"Много хубаво беше на Клептуза едно време"
Официално: Болоня обяви новия треньор
Община Благоевград отчете сериозен напредък по проекта за подмяна на старите отоплителни уреди
Наполи е близо до защитник на Лацио
Нагелсман: Шлотербек ще ни липсва
Треньорът на Йордания: Страхът и нервността вече са зад нас
Олег Невзоров е разпитан като свидетел за незаконното строителство в Баба Алино
Две деца бяха открити мъртви в автомобил по време на горещата вълна във Франция
Съхранението на пароли в браузъра не е толкова безопасно, колкото си мислите – съвети от експертите показват как трябва да се прави
Гордън Рамзи ще става дядо за пръв път: Дъщеря му Холи чака бебе от олимпийски шампион (СНИМКИ)