Итън Коен пуска лесбийската секс комедия „Drive-Away Dolls“ ТРЕЙЛЪР
В първото си самостоятелно режисьорско начинание, “Drive-Away Dolls,” Итън Коен отива там, където нито един филм на братя Коен не е бил досега: лесбийската секс комедия, пише NBC.
Филмът за пътешествие, насочен към ноар, идва от сценарий на Коен и неговата дългогодишна редакторка и съпруга Триша Кук, които от десетилетия се забавляват с идеята да направят трилогия от лесбийски B-филми. За да вдъхне живот на първия от тези филми, двойката привлече звездите Маргарет Куали и Джералдин Вишванатан, които да изиграят приятелките Джейми и Мариан, които се оказват заплетени в странен престъпен свят — и една в друга — след като вземат грешна кола под наем на път за Талахаси, Флорида.
“Drive-Away Dolls,” който тръгва по кината на 23 февруари, включва в актьорския си състав редовните участници братя Коен, а за първи път при тях ще се подвизават Педро Паскал, Колман Доминго, Майли Сайръс и Бийни Фелдщайн.
„Мисля, че всеки актьор, който се идентифицира като жена, знаеше, че този филм предстои“, каза Фелдщайн каза пред NBC News за шума около проекта на Коен, съсредоточен върху странни женски герои. “Имаше истинска енергия и желание да бъда част от нещо подобно.”
За Фелдщайн, чийто герой прекарва по-голямата част от филма, ругаейки бившия си и с нетърпение премахвайки престъпни типове, получаването на ролята означава не просто да участва в първия куиър филм на Коен, но и да играе един от най-обичаните архетипове на Коен.
„Дори не мога да повярвам, че попадам в родословието на женските ченгета, които те са създали през годините. Когато мислите за Ед, мислите за Мардж, те са запечатани в мозъка ви, защото са толкова специфични”, каза Фелдщайн, имайки предвид героя на Холи Хънтър в „Отглеждането на Аризона“; и на Франсис Макдорманд във "Фарго". “Всеки герой на Коен, а в този случай на Коен и Кук, има толкова специфичен синтаксис и тембър.”
Фелдщайн стана известна в края на 2010 г., играейки смелия най-добър приятел във филми като „Калинката“ на Грета Геруиг и "Booksmart" на Оливия Уайлд. Напоследък тя приема по-драматични роли — като дъщерята, която отчаяно иска да угоди в „Хората“ на Стивън Карам и като Моника Люински в “Импийчмънт: Американска криминална история” на Райън Мърфи.
Но Фелдщайн се превръща в наперено и враждебно лесбийско ченге от “Drive-Away Dolls”, бележейки една определено различна роля за типично бляскав актьор и комик.
“Има нещо толкова овластяващо в това да набиеш наистина висок и едър мъж”, казва Фелдщайн, имайки предвид сцена, в която тя поваля един от главорезите.
“Drive-Away Dolls” е 84-минутно каране с пълна газ, изпълнено с ексцентрични личности, абсурдни ситуации и секс сцени.
Прочети цялата публикация



Скандинавското кино с приоритет на тазодишното издание на Киномания
Списание Glamour UK номинира девет трансжени за „Жени на годината“
Google ще направи AI режима в търсачката си по-персонализиран, като ще събира всички данни на потребителите
Условна присъда за учителя, правил секс с непълнолетна ученичка
Делян Пеевски: Стана практика съдът да пуска убийците на пътя
Условна присъда за столичния учител по физическо, правил секс със седмокласничка
Жертва за родината, бог и секс само след брака: какво учат руските ученици в часовете по "Семействознание"
Фолк певицата Дебора е под домашен арест, но пуска снимки от Истанбул
Русия използва крилати ракети 9М729 в бойни действия срещу Украйна
Днес пускат движението в ремонтирания участък от магистрала „Тракия“ в Старозагорско
В Русия: „Посейдон“ и „Буревестник“ са без аналог в света и гарантират сигурността ни за десетилетия
Двама души загинаха при експлозия на автомобил край хотел във Финландия
The Telegraph: Тръмп постоянно взема решения срещу Украйна и усложнява ситуацията на Киев
Внукът на Симеон Сакскобургготски се появи като гвардеец в Деня на будителите
Затвор заплашва близо 170 турски активисти, организирали протест срещу насилието над жени
Изгониха за агресия съквартирант от Big Brother
Тръмп заплаши Нигерия с военна намеса заради убийствата на християни
Още двама с обвинения за обира в Лувъра
Четирима загинаха при израелски удар в Южен Ливан
Девет души са с опасност за живота след нападението с нож във влак в Англия