Карлеуша пристигна за пръв път в България с 20 човека антураж (СНИМКИ)
Една от най-скандалните сръбски звезди пристигна за първи път в България и както всичко около нея . Йелена Карлеуша пристигна с личен антураж наброяващ близо 20 човека. В екипа на певицата влизат личен стилист, гримьор и фризьор, мениджъри, PR-говорители, балет, охранители и специален човек, който отговаря за социалните ѝ мрежи. Те непрекъснато следят дали всичко около дивата е точно така, както тя предпочита, като за интервютата ѝ за българските медии са подготвили специални снимачни площадки, на които нейните хора да диктуват как ще изглежда всичко.
Вижте тази публикация в Instagram.Звездата е приела поканата на THE1 Exclusive да се появи на неговата сцена, защото единствено неговото озвучаване и осветление покриват изискванията и.
Освен със своите екстравагантни тоалети и нетрадиционно поведение на сцена, Карлеуша е известна и като истински професионалист, който не прави компромис с озвучаване, мултимедийно осветление и местата, на които се изявява. Това е и причината досега звездата да не е идвала в България.
Вижте тази публикация в Instagram.През 2024 г. се навършват 30 години от кариерата ѝ и тя смята, че ключът към успеха на сцената е силната психика. Известна е и като човек, който много се грижи за визуалната си идентичност и често е обект на много дискусии заради провокативния си стайлинг. Шоуто ѝ на 23 февруари събра на едно място десетки български поп фолк певици, които наблюдаваха на живо сръбкинята, известна като сръбската Лейди Гага.
Вижте тази публикация в Instagram. Прочети цялата публикация



В памет на Калин Терзийски - За живота, смъртта и лицемерието
Анализатор: „Частното ООН“ на Тръмп е цената за спасяването на Пеевски от „Магнитски“?
Гражданин след самоубийството на 18-годишен ученик: МОН са неадекватни лицемери!
Проучване: Общественото напрежение в България се покачва, индексът достига 6,76
Пътешествие в сърцето на Поднебесната империя
Има ли картел на пазара на млечни продукти у нас?
Ж.к. „Дружба 2“ след ремонт на „Топлофикация София“: разкопано, без зеленина и без отговори
Росен Желязков на среща с американски конгресмен! Какво си казаха?
„Бял билет“ за Пловдив: ПП–ДБ предлагат безплатен транспорт при мръсен въздух
„Градивни частици на бъдещето“: Как учителите да градят личности още в детската градина
Напрежение в Минесота: Щатските власти поискаха федералните агенти да бъдат изтеглени
Грипна епидемия в Пловдив, учениците ще учат онлайн от сряда
Реал Мадрид започна седмицата с добри новини
Влак, пътуващ към Кюстендил, е дерайлирал заради паднала скална маса
Борд за Газа или Съвет за мир на Тръмп - има ли разлика и защо е цялата тази мъгла
Вучич за пръв път обяви колко струва покупката на сръбската NIS от унгарската MOL
Два смъртни случая за три седмици: натискът над Тръмп расте
Заради паднали скали бързият влак Кюстендил-София дерайлира