Fakti.bg | 17.03.2024 13:21:19 | 51

Пирин (Бл) навакса два гола пасив, за да направи реми с Крумовград

Пирин (Бл) навакса два гола пасив, за да стигне до равенството 2:2 при гостуването си на Крумовград в среща от 25-ия кръг на Първа лига. Новакът в елита реализира две попадения до 11-ата минута, след като точни бяха Диего Рапосо и Джунейт Али, а в 43-ата минута Александър Колев уцели и греда. В добавеното време на първата част Андрей Йорданов бе точен от дузпа за Пирин, отсъдена за нарушение срещу Данило Полонский. "Орлетата" измъкнаха точката с гол на Венцислав Бенгюзов в 83-ата минута, предава БТА.

Крумовград остава непобеден от началото на пролетния дял на шампионата и запазва осмата си позиция в класирането с актив от 35 точки, колкото има и седмият Арда (Кърджали). Пирин е 14-и в подреждането с 22 точки. Мачове от 25-ия кръг в Първа футболна лига: Берое - Ботев Враца 2:2 Черно море - ЦСКА 1948 2:1 Славия - Локо (Пд) 1:2 Етър – Левски 0:3 Лудогорец - Локо (Сф) 6:0 Крумовград - Пирин (Бл) 2:2 Днес: Хебър - Арда Кърджали (15:15 часа, Диема Спорт) ЦСКА-София - Ботев (Пд) (17:45 часа, Диема Спорт)