Софи Маринова ще заведе Лоренцо и новата снаха в Лондон
Фолк иконата Софи Маринова отива на почивка в Лондон около великденските празници, като лети на 1 май.
В британската столица тя ще е заедно със сина си Лоренцо и приятелката му Кати, която някои смятат, че може би е бъдещата снаха на звездата, научи „Телеграф“ от свои източници. Младата двойка пуска снимки заедно, но пазят мълчание дали са се сгодили и дали въобще нещата отиват натам.
Вижте тази публикация в Instagram.Софи се отправя към Лондон, за да зарадва българската публика там. На 3 май има концерт в „Селби център“. След това ромската перла ще престои една седмица в Лондон, а за престоя ѝ е запазен апартамент в луксозен хотел. Маринова от няколко години не е била в английската столица, но се знае, че любимото ѝ място там е „Хародс“, за което тя не пропуска да задели време.
Вижте тази публикация в Instagram.В този най-известен мол в света цените са високи, има парфюми по 5000 паунда, бургерите са по 30 паунда, ябълковият пай е 40 лири, а тортата стига 80. Софи е известна, че когато стъпи там, обикновено харчи повече от целия си хонорар, но пък си прави кефа.
Пред „Телеграф“ пиарът на Софи Маринова Тодореско Неделчев потвърди, че тя този път ще остане около седмица в Лондон и ще има повече време за забележителности, но не пожела да разкрие особени подробности. Все пак каза, че звездата има намерение да посети Уестминстърското абатство, където се провеждат коронациите на английските крале, както и London Eye (Лондонското око) – прочутото виенско колело. Може също да направи разходка с кораб по Темза. „Тя е тук да си почива, а не да прави планове“, допълни Тодореско. Той също така поясни, че любимката на публиката не е обвързана в момента.
Прочети цялата публикация



Софи Маринова се изръси за новата кола на Лоренцо
Софи Маринова си осигури черна лимузина в Лондон
Изложба за кариерата на Пол Маккартни е под заплаха: Митницата задържа китарите му
IDENTITY: Хореографски вечери в Пловдив, Бургас, Габрово и София
Къде се събират класиката, чалгата и гладът?
Лили Иванова събра 630 бона за възрастни артисти
Рая Пеева алармира за фалшива реклама за отслабване с нейното лице
Чалгата влезе в Националната галерия
Хари Стайлс и Зоуи Кравиц планират две сватби
Спецоперация „Тишина“ разтърси Благоевград! Ромската махала притихна, държавната мощ се стовари върху тонколоните с химните на Азис и Софи Маринова
БНТ с 6 награди за чиста журналистика
Калас: ЕС обсъжда какви отстъпки да поиска от Русия за мир в Украйна
България – новата европейска столица на СПА медицината и здравния туризъм
“Дума” остава само онлайн
„Челюсти”: Ще овладеят ли мерките на държавата инфлацията и скъпите цени?
Изложба за кариерата на Пол Маккартни е под заплаха: Митницата задържа китарите му
Черно море - Локомотив Пловдив 1:0 /първо полувреме/
ГЕРБ започва смяна на общински ръководства след резултатите от парламентарните избори
Браншът предупреди: Горивата няма да поевтинеят, малки бензиностанции може да затворят
Бритни Спиърс проговори за пръв път след изправянето пред съда