След свещен ритуал на Рупите: Златните момичета на художествената гимнастика черпят неземна сила от Ванга
Ансамбълът повтаря ритуала на олимпийските шампионки Момичетата от ансамбъла по художествена гимнастика черпят неземни сили от Ванга преди Световната купа в София и олимпиадата в Париж. Магдалина Миневска, София Иванова, Камелия Петрова, Рейчъл Стоянов и Маргарита Василева направиха духовно пътуване до Рупите в един от свободните си от тренировки дни. Там момичетата се помолиха за успех в най-важната година от тяхната кариера. След това се снимаха на място в комплекса, което носи късмет на гимнастичките ни. До камъка с изглед към кръста...
Продължава
Прочети цялата публикация



Нешка Робева на 80 г.: Желязната дама на българската гимнастика
Заради Путин и Тръмп: край на хегемонията на САЩ и Русия
Две години след като напусна България - Елвира Краснобаева сложи край на кариерата си
Как (нарко) зависимият човек е смазан между две системи - едната го продава, другата го наказва
Стилияна Николова спечели сребро в многобоя на Европейското първенство във Варна
Владинова: Много сме щастливи от представянето на всички момичета
Българските грации с летящ старт на Европейското във Варна: Николова и Брезалиева на всички финали
Девойките на България спечелиха отборното на Европейското по художествена гимнастика
Тони Надал предрече: 2026-а ще бъде последната в кариерата на Новак Джокович
Ясна е причината за смъртта на поп фолк певеца Никсъна
Чудо! Без задръствания по АМ "Тракия" към Бургас
Старозагорското село Преславен ще отбележи Празника на житото за тринадесети път
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Община Стара Загора припомня графика за миене на улиците в града за периода до 26 юни 2026 г.
ПСЖ подготвя първа оферта за Диоманде, в Ливърпул обаче остават спокойни
Не всеки има късмета на Синер - Вондроушова аут за 4 години заради допинг
Стара Загора посрещна френски инфлуенсъри в рамките на опознавателен тур
България иска от Брюксел още пари за енергийния преход