Ивелин Попов: Генчев събира сериозен екип от бивши левскари
Ивелин Попов призна в ексклузивно интервю в ефира на Дарик радио, че спряганият за нов треньор на Левски – Станислав Генчев „е събрал сериозен екип от бивши състезатели на клуба, което ще му помогне“. Попето призна, че не е в добри отношения с всички в Левски, като и по индиректен начин се обяви против методите на работата на Николай Костов, като заяви, че според него „не е нужно един треньор да гледа и да прави всичко на компютър“.
На въпрос каква е била причината да напусне Левски, Ивелин Попов заяви: „Двустранен процес беше и тези въпроси може би към собственика и към старши треньора след Станимир Стоилов“.
„Никога не можем да обвиняваме едната страна, вероятно и аз съм сгрешил. Не е нужно един треньор да гледа и да прави всичко на компютър. Излиза се на зеленото килимче и показваш какво можеш. Играем срещу съперници, а не срещу манекени. Играе се на мача, а не на тренировка. Всичко с Левски е минало и аз съм много щастлив“, коментира още Попето.
„С Генчев бяхме съотборници бяхме в Литекс, в националния отбор. Познавам Генчев, искрено му желая успехи, защото е съвестен, свестен, знам, че си събира сериозен екип от бивши състезатели на Левски, което ще му помогне“, призна Попов.
„Едва ли Станислав Генчев в Крумовград работи по различен начин, от който е работил в Ботев Пловдив. Понякога правиш едно и също на две места, на едното ти се получава, на другото не. Това е футболът, това е животът“, призна Ивелин Попов.
Прочети цялата публикация




340 000 зрители избраха БНТ 1 и сериала „Мамник“
Весела Лечева пред БНР: До момента сме с 19 квоти за олимпиадата в Милано - Кортина
Дългоочакваният криминален сериал "Мамник" започва днес по БНТ
Петима студенти простреляни при израелска операция в университет на Западния бряг
Локомотив София стартира зимната подготовка със свежи амбиции
Под охрана и отбрана! Сикрет Сървис планира безпрецедентно увеличение на персонала
Мики Рурк събира пари в интернет, за да си плати наема
Георги Сърмов и Владимир Гаджев поемат ключови роли в Левски
Антоан Семеньо на прага на трансфер в Манчестър Сити – сделката с Борнемут е почти финализирана
Уиткоф: САЩ обсъдиха гаранциите за сигурност за Киев с евротройката и Украйна
Освободиха от ареста известния турски актьор Джан Яман
Нинова: Прегръдката с ГЕРБ превърна БСП в политически труп
Делян Добрев: Ако Радев не излезе с партия, вероятно ще има избори и есента
Ваня Григорова: За разлика от други организации, БСП е наистина демократична
Български национал подписва дългосрочен договор в Италия
Асен Василев прогнозира избори на 29 март
"Да изхвърлим боклука": Граждани протестираха на ул. "Московска"
Трифонов: София, без съмнение, има най-некъдърния кмет, оставка, Василе, оставка
Заради сняг и студ Русе обяви неучебен ден в понеделник