Бивша надзирателка и успешен порно модел влезе в болница заради секс играчка на първа среща СНИМКА
Бивша надзирателка от Австралия, която стана успешен порномодел, разказа как се е озовала в болница след секс на първа среща, пише News.com.au.
32-годишната Алиша Дейвис от Голд Коуст работила няколко години в затвор с максимална сигурност, а в края на 2022 г. създава акаунт в платформата OnlyFans и започва да създава съдържание за възрастни.
Наскоро тя разкри, че се е озовала в леглото с мъж, с когото се разбира "страхотно" на първата им среща. „По време на секс използвахме тапа и изведнъж ми се стори, че тя изпадна“, сподели Дейвис тревожни спомени.
Тя и любовникът ѝ започнали да търсят секс играчка из цялата стая, но не я намерили. Тогава жената направила „вътрешен преглед“ и открила тапа в себе си. Дейвис се опитала да я извади сама, но не успяла. Трябвало да отида в клиниката.
„В болницата още двама души се опитаха да я достигнат, но нищо не се получи“, каза порно моделът.
В резултат на това тя трябвало да изчака два дни, преди лекарите да извършат операцията под обща анестезия. Премахването на секс играчката отнело пет минути. Лекарите ѝ предложили да вземе тапата като сувенир, но тя решила да я изхвърли, защото „имала достатъчно“.
Дейвис призова феновете да бъдат внимателни, когато използват предмети по време на секс.
Прочети цялата публикация




Ивелин Попов: Българският футбол се нуждае от честност и прозрачност
Доналд Тръмп настоява за среща с Ким Чен-ун още тази есен
„Щит на свободата Улчи“! Тръмп с приятелски жест към Ким
ЦСКА 1948 нанесе четвърта загуба на Черно море от началото на сезона в Първа лига
Исторически избори в Казахстан: Гласуват за нов парламент
Режисьорът на последния филм с Хейдън Пенетиър: Помолиха ме да се намеся заради зависимостта ѝ
Трусът в турската опозиция, който заплашва Реджеп Ердоган
Русия в капана на "безсмъртния" режим на Путин
Най-големите клубове в Европа могат да дойдат в България заради Левски
Доц. д-р Борислав Цеков: Море, таратор и касови бележки
Четири години без Атанас Градев и Йордан Илиев: Бургас почита паметта на двамата полицаи
Борисов от Ямбол: Бургас получи „Евровизия“, а вие самолети (ВИДЕО)
Пожарът край Хасково: 10 000 декара са унищожени от огнената стихия
Русия атакува фабрики за оръжие в страни от НАТО, включително и в България
Поляк се е удавил на плажа в „Слънчев бряг“
ISW: Руснаците напредват източно от Славянск
Вътрешният министър ще награди в Бургас двамата младежи, помогнали да бъде спрян пожарът край Кошарица