Бивша учителка съжали, че се е захванала с порно, въпреки че изкарва по 22 хил. долара на месец
Бивша учителка от САЩ, която зарязала преподаването, за да преследва порно кариера, е разочарована от избора си. Тя говори за това в интервю за St. Louis Post-Dispatch, съобщава БЛИЦ.
32-годишната Мегън Гейтър предизвика скандал през есента на 2023 г., когато беше уволнена от училище в Сейнт Клер, Мисури, заради заснемане на порно съдържание за платформата OnlyFans.
Преди това Бриана Копидж от същото училище загуби работата си по същия начин. И двете жени не афишираха своята допълнителна работа и се снимаха в порно заради ниски доходи, които им позволяваха да изплатят студентските си заеми. Освен това те не показват лицата си във видеата.
Гейтър признава, че сега печели около 22 хиляди долара на месец от порно, но новата ѝ кариера я е превърнала в „абсолютен изгнаник“ в родния ѝ град.
„Много хора казват, че трябва да съм щастлива. Но не бих пожелал на никого такава последна година като моята. Учих 12 години, за да преподавам, а сега всичко това го няма“, казва тя.
„Поглеждайки назад, не бих посъветвала никого да прави това. Ако можех да върна времето назад, щях да се накарам да не го правя”, споделя порно актрисата.
Тя не таи злоба към училището и колегите си, но е разочарована, че някой я е предал, въпреки че не показва лицето си на клиповете. Тя признава, че е била наясно с рисковете, когато е регистрирала акаунт в OnlyFans, и дори се е консултирала със съпруга си за това.
„Знам, че направих своя избор. Но който ме предаде, искам да го попитам: „Нужно ли беше?“ Какво лошо му направих, за да извърши това?“ — пита Гейтър.
Освен това тя казва, че се е сблъсквала с остри критики от някои приятели и роднини и много потребители в мрежата я обиждат ежедневно. Сега жената е принудена да ходи на психолог, а двамата със съпруга ѝ изпращат двете им деца на училище в друг район.
Гейтър планира да похарчи парите, които печели от порно, за да продължи образованието си и да получи докторска степен. В този случай тя ще има възможност да преподава в колежи.
„Моят съвет е да помислите внимателно за последствията от подобна стъпка. Приемете тези последствия като ваша реалност, защото с вас ще се случи същото, което се случи с мен. Съгласни ли сте да загубите професията си завинаги?", казва Гейтър.
Прочети цялата публикация



Съдът реши: Коцето остава без шофьорска книжка след гонката с Емрах
Към Тръмп! НАТО обяви секретни оръжейни сделки за десетки милиарди долари преди срещата в Анкара
Турция отчете рекорден износ от 278 млрд. долара за последните 12 месеца
Исторически удар по Тръмп: Конгресът на САЩ гласува за прекратяване на войната с Иран
Великобритания тества нови ракети с голям обсег
Кpизaта cяĸaш yтиxнa! Зaдава се oгpoмeн излишъĸ нa пeтpoл
Финансови затруднения за "Хизбула"! Споразумението между САЩ и Иран неочаквано може да помогне
Пловдивчанин 4 г. снимал порно на съгражданка, изкарал над 2 млн. долара и не ѝ дал нищо
Русия произвежда повече ракети, отколкото САЩ противоракети: тревожна тенденция във войната срещу Украйна
Доналд Тръмп: Обичам инфлацията
Брад Пит и Пенелопе Крус преживяха драмата на Испания от трибуните в Лос Анджелис
Жегата се завръща в Нидерландия: температури над 30 градуса и жълт код за няколко провинции
Повдигнаха обвинение на шофьора на камиона след тежката катастрофа на АМ „Тракия“ край Карнобат
Кейн срещу Халанд: Сблъсъкът на доминиращите голмайстори
Разточителният живот на Сара Фъргюсън: от кралския лукс до финансовата зависимост от Джефри Епстийн
Нощна офанзива в курорта: Мащабна полицейска операция в Слънчев бряг завърши с шестима арестувани
Новият план на Тръмп! САЩ ще върнат тежките санкции срещу руския петрол в опит за край на войната в Украйна
Радан Кънев е новият председател на "Демократи за силна България", Атанасов не е в ръководните редици на партията