Обрат в отношенията между Санчо и Тен Хаг, играчът поднови тренировки
Интересен обрат изглежда е настъпил в отношенията между мениджъра на Манчестър Юнайтед Ерик тен Хаг и крилото Джейдън Санчо. Двамата бяха в открит конфликт през миналия сезон, който наложи и изпращането на футболиста под наем в Борусия (Дортмунд).
Очакванията бяха, че разломът между двамата е толкова голям, че Санчо вече няма бъдеще на "Олд Трафорд" и ще му бъде търсен нов отбор през лятото. Сега обаче ситуацията приема съвсем друг облик и изглежда играчът ще получи втори шанс, пише BBС.
Източници от Юнайтед са потвърдили, че Санчо и Тен Хаг са имали сериозен разговор помежду си, на който са изгладили различията си. Така играчът вече е подновил тренировки в клуба.
Това променя сериозно ситуацията и за Ювентус, който опитваше да привлече 24-годишния футболист в редиците си, но сега сделката изглежда пред провал. Твърди се, че и самият Санчо не е бил твърде ентусиазиран да напусне "Олд Трафорд" където има доста добър договор до 2026 година.
Шефовете на Юнайтед изглежда също са доволни от това развитие, особено след силния сезон на Санчо с екипа на Борусия (Дортмунд), с който стигна до финала в Шампионската лига.
Още повече, че евентуалната продажба на този футболист със сигурност щеше да бъде на доста по-ниска цена от тази, която клубът плати за правата му през 2021 година. Тогава "червените дяволи" се изръсиха 85 милиона евро, за да вземат Санчо от Борусия (Дортмунд), докато сега се говореше, че Ювентус е готов да плати между 25 и 30 милиона евро за правата на англичанина.
Прочети цялата публикация



Горещо лято на Острова: Тотнъм пренаписа историята със стомилионен трансфер, Сити контрира Арсенал
Маги Томова научила за аферата на Ергена Калоян от общи приятели
Емилиано Мартинес поднови пълноценни тренировки с Аржентина
„Той побесня“: Нетаняху разкри как Линдзи Греъм е реагирал на идеята Израел да откаже американската помощ
Волински марш във Варшава 2026: Какво знаем за протеста и напрежението между Полша и Украйна
Джорджина Родригес стартира собствен моден бранд
Пакистан призова за деескалация на напрежението в Близкия изток
Треньор спря трансфер в Левски
Конфликти в Анкара, споразумение в НАТО
Капризите на времето: Гръмотевични бури и дъжд удрят по-голямата част от България днес
300 декара с пшеница изгоряха при пожар край Равнец
Милиони настояват Аржентина да бъде извадена от Световното първенство
Десетки загинаха при огромен среднощен пожар в заведение в Банкок (снимки/видео)
Легендата Харисън Форд става на 84 г. днес
Наталия Ефремова: Социалните плащания са гарантирани в Бюджет 2026
Кая Калас обяви, че все още няма единодушие за новите санкции срещу Русия
Директорът на ВиК - Бургас иска да излезе от ареста
От НДК до болница и училище: Четирима ръководители са дадени на КОНПИ след установен конфликт на интереси
Какво вещаят звездите за първия ден на седмицата