Жандармерия преследва Устата и Софи Маринова заради изцепка пред американското посолство
Иван Динев-Устата и Софи Маринова са станали "екшънгерои“. Двамата са били преследвани от жандармерия заради паркиране точно пред сградата на американското посолство в столичния кв. "Лозенец“.
Известният рапър не крие антиглобалистките си убеждения, както и че не е фен на САЩ и политиката им. Може би затова и е избрал да разкаже за зрелищната сценка, разиграла се пред сградата на дипломатическата US мисия у нас.
Устата обаче не пожела да отговори на въпроса има ли провокация в това или не, или скандалът е следствие от убедеността на повечето от родни популярни личности всичко им е позволено.
Докато Софито и Устата пътуват в колата изпълнителката на "Стари рани" решава да направи ляв завой.
"Недей, Софче, недей, викам аз, зад нас има полицаи, не можеш да завиваш тука!"
"Какво ти пука бе, Уста, ми казва тя, аз имам златен талон бе!"
"Ти и златен зъб може да имаш, ама тези хора въобще не се интересуват", опиташ се да я стопира рапърът. Гласовитката от Етрополе обаче си знаела своето. И му казва: "Карай!", бам, ляв мигач, и завива", описва своеволието на Маринова нейният колега.
"И аз само си представям тези полицаи отзад кой знае какво си мислят, и наистина сигурно си викат какви са тия, наглите... Бам, пускат буркана и тръгват след нас", връща лентата назад изпълнителят.
Устата се почувствал в небрано лозе: "Моля те, Софче, отбий някъде, викам ѝ, веднага отбий тука, тука...“ - "А тя: "Абе, Уста, не виждаш ли, че няма място, тука на плочките ще спра“, отговорила му Софито и спътникът ѝ се изпотил и под езика. И имало защо, че и отгоре! "А там, на плочките, е американското посолство! И само си представете:
Софка качва едната гума на плочките, качва втората гума на черния си джип с тъмни стъкла, зад него - полицейска кола с пуснат буркан... Аз съм се навел напред, сложил съм си ръката на челото и само си викам: "Майко мила!“, и броя: "Едно, две, три...“, продължава разказа си Устата.
"Поглеждам: край нас пет човека с автомати. "Ама какво им пречим на тия?", пита тя.
"Ти не пречиш на тях, викам ѝ, ти пречиш на гледката на снайпериста сигурно, а тя вади две по двайсет за полицаите отзад, "да се почерпели".
"Прибирай тия пари, прибирай ги!", нареждам ѝ аз, и оттук всичко ми е като на забавен каданс“, посочва и най-малката подробност от "смешната страшка“ колегата на попфолк фурията.
"Софчето отваря вратата, продължава той, излиза, въоръжена с целия си английски, поглежда хората с автоматите, прави знака с ръка някой да си вземе пътя и вика:
"Гоу ту Америка!" Аз също викам: "Тихо! Тихо! Уи гоу ту Америка, ама те са си на тяхна територия!“. И оттам нататък нали се сещате какво последва... кръсти се и досега Иван Динев-Устата.
Колеги на скандалния рапър са на мнение, че именно заради екшъна пред посолството на САЩ в София той е имал проблеми с визата си за Америка тази пролет, когато трябваше да има поредица концерти пред тамошните българи, пише "България Днес".
Прочети цялата публикация



Новият собственик на Левски: Искам чрез клуба да върнем българския футбол на световно ниво
Борис взе втора поредна победа в „Като две капки вода”
ISW: Москва не се отказва от нови териториални амбиции в Украйна
Иран предлага сделка за Ормузкия проток срещу край на американската блокада
Унгария - тайният агент на Русия в ЕС или просто един полезен идиот?
Защо руският пропагандист Владимир Соловьов нападна Джорджа Мелони?
Иран не бърза да преговаря със САЩ: Каква е тактиката
Тръмп се опасявал от много американски жертви при десант на остров Харк, крещял часове след свалянето на F-15E
Европа ускорява реализацията на резервен план на НАТО заради Тръмп
Сто дни по-късно: слуша ли Венецуела САЩ?
Одобрената помощ от $400 милиона за Украйна "събира прах" в Пентагона
RANGE ROVER SV ULTRA: В името на ексклузивността (Видео)
Lucid с нов изпълнителен директор. Събира и нови инвестиции
Първите сто години на тризъбеца на Maserati – емблематичен символ между пистата и легендата
Израелският президент призова страните по корупционните дела срещу Нетаняху да се споразумеят
Тръмп нападна Мерц: Той не знае какво говори! Не е чудно, че Германия е толкова зле ВИДЕО
В Конгреса на САЩ: Чарлз III призова за помощ към Украйна и запазване на НАТО ВИДЕО
Днес спират светофар на кръстовище в кв. "Ветрен" за профилактика
29 април 1980 г. Умира Алфред Хичкок
Кирил Дмитриев към Стокхолм: Покайте се и ще получите авиационно гориво