ХИВ-позитивен свещеник изнасилил 12-годишно момче
Свещеник беше задържан за изнасилване на 12-годишно момче. Шокът е още по-голям, след като властите разкриха, че италианецът Андреа Мелис е болен от ХИВ, пише Quotidiano.
Свещеникът твърди, че се е заразил с ХИВ инфекцията в Африка преди около 10 години и сега е на лечение в Генуа, за да забави болестта. Според местните органи на реда изнасиленото дете е прегледано подробно и не са открити признаци на инфекция.
Ако обаче бъдат установени нови случаи на заболяване в обкръжението на Мелис, това ще стане причина за изключително затягане на наказанието.
Италианските следователи иззеха лекарства за сексуална стимулация и голям брой електронни цигари от дома на Мелис, които свещеникът използвал, за да примами деца в дома си.
Той е обвинен в детска проституция и изнасилване на поне едно дете, но е вероятно пасторът да има много повече жертви, пише novini.bg
Прочети цялата публикация



Чрез "био стъкло" лекари от ИСУЛ спасиха ръката на 17-годишно момче
Уникална операция в ИСУЛ спаси ръката на 17-годишно момче
Спасиха ръката на 17-годишно момче
Не Хелоуин е проблемът, а че деца пребиват деца. Пореден случай, този път с 10-годишни в Самоков
Законът за безопасност на атракционите влиза за обсъждане в Министерския съвет
Разследването на масовото убийство в Люляково стигна и до другия чичо на Фахри, той получи инсулт
Полет за Франкфурт е бил пренасочен, след като пътник намушкал двама тийнейджъри
Случаят "Хасърджиев": Конспирация, оръжие и охрана на свободна практика
Станимир Хасърджиев: Не съм докосвал това момче и ще го докажа
Полицията в Добрич откри майката на 8-годишно момче, скитало се само в града
Доналд Тръмп: 7500 бежанци ще бъдат допуснати в САЩ за финансовата 2026 година
Откриха STEM център в петричкото СУ „Антон Попов“
Честито! Кметът на Елешница Владимир Фръндев се ожени, бракосъчета ги кметът на Разлог Красимир Герчев
Том Форд се завръща в киното с нов филм по роман на Ан Райс
Дино избра Дечо за свой противник в елиминациите на “Игри на волята”
Сезонът на ураганите! "Мелиса" опустоши Карибите с разрушителна сила, на Бермудските острови се готвят за истинско бедствие
Нова българска комедия "Рожден ден" разглежда абсурдната страна на живота и способността на хората да се променят
Френската прокуратура поиска от 2 до 4 г. затвор за четиримата българи, осквернили Мемориала на Холокоста в Париж
Жабите в тенджерата на Пеевски: как бавно се сваряват