Григор Димитров с ново гадже? (СНИМКА)
Победителката от риалитито "Лов Айлънд" Екин излезе на поредица от тайни срещи с Григор Димитров.
Смята се, че 29-годишната риалити звезда е била запозната с 33-годишния българин от общи приятели и двамата са прекарали време заедно в Лондон, Париж и Монте Карло - където е базиран Димитров.
Красавицата е от турски произход, но кариерата ѝ в телевизията и като модел се развива във Великобритания, където живее от 10-годишна. Чулчулоглу е победителка от риалити предаването "Островът на любовта".
Димитров преди това излизаше с певицата на Pussycat Dolls Никол Шерцингер и тенис звездата Мария Шарапова, а преди време се говореше, че е имал връзка със седемкратната победителка от Уимбълдън Серина Уилямс.
Той също е свързван с американския модел Емили Ратайковски, пише MailOnline, цитиран от marica.bg.
Гришо е ерген, откакто се раздели с румънската актриса и модел Маделина Генеа (36) през април, а последната връзка на Екин-Су беше с колегата от филма "Островът на любовта" Давиде Санклименти (29), която приключи през юни миналата година.
Екин-Су държи да запази романса си с Григор в тайна, като реши да напусне Обединеното кралство за тайни срещи, но добре познатата двойка беше забелязана във френската столица.
Очевидци твърдят: „Те просто се разхождаха небрежно заедно в Париж, правеха снимки с фенове и бяха много приятелски настроени".
Прочети цялата публикация



Слави Трифонов свалял Есил Дюран на младини (ВИДЕО)
Гришо харчи 900 евро на месец за новия си домашен любимец
Станислав Тодоров: Секс, лъжи и избори
Григор Димитров с нов треньор
Григор Димитров изрази възхищението си от Линдзи Вон
"Ню Йорк Таймс" постави на челна страница мащабния антиправителствен протест в София
Оставката не е катарзис: протестът трябва да продължи
Ейса Гонзалес се наслаждава на зимна приказка без Григор (СНИМКИ)
Карлос Алкарас изпревари Григор Димитров за престижна награда
Слави Трифонов се завръща като водещ?
Украинците не вярват, че замразен фронт може да донесе траен мир
AI на помощ: Около 100 души на ден използват чатбота за кандидатстване в ясли, градини и училища в София
Русия определи „Пуси райът“ за екстремистка организация
Слабо земетресение разлюля България
Орбан: Мирът в Украйна е по-близо от всякога, но Европа иска да разшири конфликта
Майка, обвинена в убийството на детето си, моли за дарения
Септември София и Лудогорец определят последния 1/4 финалист за Купата на България
Електрическият Volkswagen ID. Polo идва с автономност от до 450 километра (Видео)
За броени часове: Задържаха двама за грабеж във Велинград
Кремъл: Статутът на Украйна извън НАТО е ключов за прекратяване на войната