И Михаела Филева била жертва на тормоз като Дара Екимова
Преди няколко години съм имала доста сходна ситуация. Поздравявам Дара и екипа около нея за това, че имат смелост да говорят за това. Това заяви певицата Михаела Филева пред NOVA по повод заплахите към колежката ѝ Дара Екимова и други популярни лица.
„Аз лично опитах по законов ред да потърся правата си. В момента живеем в не особено правова държава“, разкри тя.
„Много съжалявам да чуя тая новина и да знам, че толкова светъл и добър човек като Дара Екимова е жертва на такова нещо. Никой не е застрахован, че няма да се случи на него“, каза певицата. По думите ѝ, нападките към нея били преди много години и вече са спрели.
„Говоря много по конфликтни теми и тогава отново се появяват такива хора, които смятат, че не заслужавам да бъда на тоя свят, защото изразявам позицията си публично“, призна Михаела.
Прочети цялата публикация



Трансексуалната Ива Хаджи с шокираща изповед: Трафик, смяна на пола и дете, което срещнах след 7 год
Михаела Маринова пред Мон Дьо: Силните мъже са рядкост (ВИДЕО)
Защити децата в нета: какво трябва да знаем за безопасността им?
Асен Митков с изявление след терора
Нови подробности около терора над футболист на Левски
Анна-Шермин от "Ергенът: Любов в рая" призна правила ли е секс за пари и други подробности от личния си живот
Работа до припадък и два часа сън: токсичен климат в Япония
The Times: Критикуват MI5 за "неадекватна защита" на Сергей Скрипали дъщеря му Юлия
The Economist: Ермак не бил на себе си, когато научил, че е отстранен. Последната дума в Киев винаги имал Зеленски ВИДЕО
Спрете болката – помогнете на жените пострадали от домашно насилие
Традиционна сладка питка за Коледа – ароматът, който събира семейството около трапезата
Доналд Тръмп отличи Силвестър Сталоун в Белия дом
Врана пред Коледа: ФОТО НА ДЕНЯ
Видео на живо: Началото на консултациите на президента Румен Радев с ГЕРБ
Рецепта на деня: Крем супа от броколи и картофи
Иван Петков, БСП: Ръководството на партията ни загуби доверието към него
Слатина с овладяна боклучена криза: ФОТО НА ДЕНЯ сн. Г. Илиев, рай.кмет
"Ние, потребители": Наложеният платеж е най-големият гарант за потребителя
ГЕРБ-СДС е на консултации при президента за съставяне на нов кабинет
ГЕРБ изпрати само Деница Сачева на консултациите при Радев. Той: Крият се зад жени