Виктория Томова аут и на двойки на US OPEN
Най-добрата българска тенисистка Виктория Томова отпадна в първия кръг на двойки на Откритото първенство на САЩ.
Томова и Айла Томлянович (Австралия) загубиха от Петра Мартич (Хърватия) и Шелби Роджърс (САЩ) с 0:6, 7:5, 2:6 за 105 минути, предаде БТА. Българката и австралийката започнаха много лошо и загубиха 11 от първите 12 гейма в мача, но направиха страхотен обрат във втория сет от 1:5 и го спечелиха със 7:5. В решителната трета част, обаче, Мартич и Роджърс дръпнаха с 4:0 и този път не допуснаха да бъдат застигнати. Томова отпадна преди два дни и в първия кръг на сингъл на турнира от Големия шлем в Ню Йорк отново след поражение в три сета от рускинята Екатерина Александрова.
Прочети цялата публикация



Сензация: Серина Уилямс се завръща на Уимбълдън след близо четири години
Партньорка на Серина Уилямс на двойки е аут от Уимбълдън
Серина Уилямс се завърна на корта с огромна победа, след близо четири години
Бляскав успех за 19-годишната Елизара Янева
Четири бронзови медала за България от Световната купа по спортна аеробика в Баку
Серина Уилямс: Нямам нужда да печеля
Виктория Томова се изкачва нагоре в световната ранглиста на WTA
Виктория Томова се изкачи в световната ранглиста
Кабо Верде изтръгна точка от Уругвай след зрелищно 2:2
Силвия Антипова: Избрах да не живея на българското море, а на хърватското, защото няма щастие без социална справедливост
Какво вещаят звездите за днешния ден
Още апартаменти – повече данъци? Обмислят нова формула за имотите
Renault обнови Megane E-Tech electric (Видео)
Abarth представя новия Abarth 600e в света на игрите с Gangstar Vegas
От скица до легенда: дизайнерският екип на Jeep® разкрива тайните на идентичността на марката
Мъж загина при пожар в Полски извор
Пребиха мъж на улица във Велико Търново
Нова ера за интензивното лечение във ВМА: Клиниката е изцяло реновирана
Роми на бунт срещу наркотиците в София
Стрелба в училище във Филипините, има жертви и ранени