Алегри в преговори с португалски гранд
Италианският специалист Масимилиано Алегри, който бе принуден да напусне поста си в Ювентус след края на миналия сезона вече е в преговори с нов европейски тип, пише “Sport Mediaset”.
Според информацията, агентът на Алегри Джовани Бранкини е в Лисабон, където провежда преговори в напреднала фаза с португалския гранд Бенфика.
“Орлите” уволниха Роджър Шмид след само 1 загуба и 1 равенство в 4 мача за първенството.
Най-интересното събитие около евентуалното споразумение между Алегри и Бенфика би бил двубоят за Шампионска лига между португалците и Ювентус в Торино през януари месец, където италианският специалист ще се завърне, но вече като опонент на “бианконерите”.
Прочети цялата публикация



Астън Вила с интерес към Николас Джаксън
Ливърпул готви изненадващ трансферен обрат: Джарел Куанса отново на „Анфийлд“?
Маркъс Рашфорд остава на „Камп Ноу“
ЦСКА на прага на сензационен трансфер: Аржентински шампион пристига в София
Алегри: Интер е фаворит за титлата
Алегри: Трябва да сме внимателни и готови на всичко срещу Пиза
УЕФА и Реал Мадрид сложиха точка на сагата със Суперлигата
Арсенал хвърли око на шведския защитник на Борусия Дортмунд
Юнайтед започна преговори със звезда на Ювентус
Левски в напреднали разговори за нов генерален спонсор – Боримиров разкрива подробности
Трима убити в Бейрут при израелска атака с дрон срещу автомобили. Катар евакуира района край посолството на САЩ
НАТО има готовност за задействане на клаузата си за колективна отбрана срещу Иран. Русия се предложи за посредник
Иран не планира да преговаря със САЩ, Ирак "няма да позволи" да бъде въвлечен във войната
Intel: Huawei може скоро да настигне САЩ при чиповете
Златна резерва удари Юнайтед в самия край
Астън Вила - Челси 1:4 /репортаж/