Дичо отново ще бъде вокал на D2
Дичо отново ще бъде вокал на D2 за концерт на открита сцена в София, предаде NOVA.
Събитието ще бъде в Борисовата градина на 18 септември и е част от поредицата изяви, с които бандата празнува своята 25-та годишнина.
Специални гости ще бъдат Део и младите музиканти Русита Боева и Георги Георгиев.
Прочети цялата публикация




Преди се срамувах заради германците, сега - заради руснаците
Тони Надал предрече: 2026-а ще бъде последната в кариерата на Новак Джокович
Разривът между Тръмп и Мелони: как се стигна дотук
Казахстан и Европейският съюз: Изграждане на следващата глава на стратегическото партньорство
Тектонични промени в Разград: Лудогорец започна подготовка без Хьогмо, готви се мащабна чистка
Над 80 корейски бранда ще гостуват в Сердика Център от 25 до 28 юни
Берлин: Доналд Тръмп е основният виновник за кризата с Иран
Пеканов: Отпуснатите 1 млрд. евро по ПВУ са глътка въздух за бюджета
Летният трансферен прозорец 2026 експлодира: Барселона и Реал Мадрид с многомилионни удари, Тотнъм пренареди защитата си
Александър Везенков и “Олимпиакос” се местят в София за Евролигата
Чудо! Без задръствания по АМ "Тракия" към Бургас
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
Нови изпитания за шофьорите по АМ "Тракия", но този път към морето
ПСЖ подготвя първа оферта за Диоманде, в Ливърпул обаче остават спокойни
Не всеки има късмета на Синер - Вондроушова аут за 4 години заради допинг
България иска от Брюксел още пари за енергийния преход